Tabliczki informacyjne, tabliczki ostrzegawcze do firm, na drzwi – Akatja

Jest 39 produktów.

Podkategorie

  • Tabliczki uwaga pies

    Tabliczki informujące o obecności psa - do umieszczenia na furtce, na ogrodzeniu lub na drzwiach.

    Posiadanie psa to ogromna radość, ale i wielki obowiązek. Jako właściciel zwierzaka odpowiadasz za jego zachowanie, a jako właściciel posesji za jej bezpieczeństwo. Tabliczka uwaga pies pomoże sprostać tym dwóm obowiązkom w najlepszy możliwy sposób. Tabliczka stanowić będzie jasną informację dla obcych o obecności psa w domu i tym samym o zagrożeniu, jakie wynika z samodzielnego wejścia na teren prywatny. Tabliczki uwaga zły pies są dedykowane zarówno do przestrzeni mieszkalnej, jak i biznesowej. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu.

  • Tabliczki uwaga kot

    Tabliczki informujące o obecności kota w domu. Nieco żartobliwe w treści- dla kociarzy będą ciekawą ozdobą.

    Miłośników kotów nie brakuje na całym świecie. Są to bardzo ciepłe i przyjacielskie zwierzęta, choć zdarzają się przypadki, w których dzielnie bronią dobytku rodziny. Tablice ostrzegawcze „Uwaga pies” znane są chyba każdemu. A co z właścicielami kotów? My o nich zadbaliśmy. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy tabliczki z napisami o kotach, które możesz wykorzystać zarówno na zewnątrz, jak i zaznaczając kocią pozycję w mieszkaniu. Tabliczka ostrzegawcza pies czy kot w domkach jednorodzinnychpowinna być umieszczona w widocznym miejscu np. na furtce lub na płocie. W naszym sklepie znajdziesz zarówno klasyczne tablice informacyjne, jak i wersje z żartobliwymi tekstami. Postaw na różnorodność ze sklepem Akatja.

Tabliczki informacyjne, tabliczki na drzwi do biura i innych pomieszczeń firmowych, tabliczki ostrzegawcze, zakaz palenia, zakaz wstępu, tabliczka obiekt monitorowany. Nazwy pomieszczeń, oznaczenia toalety, tabliczka na WC, tabliczka szatnia.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 39 produktów

Tabliczki informacyjne na drzwi oraz tabliczki ostrzegawcze to propozycje z naszego sklepu, z których korzystają wszystkie firmy prywatne oraz państwowe. Jest to skuteczny i niedrogi sposób na zapewnienie w obiekcie pełnej funkcjonalności. W ofercie sklepu Akatja znajdziesz wiele gotowych wzorów, które doskonale sprawdzą się w każdej firmie, jak również wzory dedykowane konkretnej branży, np. fitness czy beauty. Zachęcamy do sprawdzenia również naklejek oraz szablonów malarskich, które z pewnością zdobędą Twoje uznanie.

Tabliczki niezbędne w każdej firmie

Podczas przygotowywania biura do pracy, hali wystawienniczej, magazynów czy hal produkcyjnych jednym z obowiązków właściciela lub kierownika firmy jest odpowiednie oznakowanie pomieszczeń. Tabliczką, której nie może zabraknąć, jest tabliczka nieupoważnionym wstęp wzbroniony. To jeden z wielu uniwersalnych wzorów. Tabliczkę można powiesić nad drzwiami pomieszczenia gospodarczego, archiwum, magazynu czy każdego innego pomieszczenia, w którym nie powinien znaleźć się klient. Bardzo ważnym wzorem jest także „Zakaz wprowadzania psów” oraz „Zakaz fotografowania”. Dzięki nim każda odwiedzająca obiekt osoba będzie miała świadomość obowiązujących w nim zasad. Niewątpliwie przydatne okażą się tablice „WC”, „Szatnia” i wiele innych. Potrzebujesz tablicy, a nie ma jej w naszej ofercie? Nic straconego. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Wykonujemy także tablice na zamówienie.

Oferta tablic informacyjnych i ostrzegawczych dla szkół i szpitali

Szpital, przychodnia czy szkoła to miejsca, w których trudno wyobrazić sobie poruszanie się bez tablic wskazujących kierunek bądź określających funkcję danego pomieszczenia. Z myślą o tego typu miejscach przygotowaliśmy tabliczki ostrzegawcze oraz tabliczki informacyjne na drzwi. „Gabinet pielęgniarki”, „Sala gimnastyczna”, „Sala konferencyjna”, „Sekretariat”, „Dyrektor”, „Pokój nauczycielski”, „Kuchnia”, „Pomieszczenie gospodarcze” to tylko część tablic, które oferujemy w ramach sklepu Akatja. Tablice są pomocne nie tylko dla osób, które raz na jakiś czas odwiedzają placówkę, ale również dla dzieci, które same bez dorosłych muszą odnaleźć się w nowej przestrzeni. W swojej ofercie mamy także tabliczki z numerami na drzwi, które niewątpliwie przydadzą się w szpitalach, nowoczesnych blokach czy hotelach.

Dlaczego Akatja?

Jeśli zastanawiasz się jeszcze, dlaczego warto zostać naszym klientem, to opowiemy Ci o naszej pracy i dbałości o detale. Bazujemy na najlepszej jakości surowcach, takich, które gwarantują odporność na uszkodzenia i niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Wykorzystujemy farby ekologiczne, które są bezpieczne nawet w pomieszczeniach zamkniętych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy element był wykonany w najlepszy możliwy sposób. Dużo uwagi poświęcamy także obsłudze klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie i mailowo. Sprawdź. Zadzwoń do nas, napisz, a spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

×