Tabliczka Dyrektor

Dostępne

Nowy produkt

9999 Produktów

12,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Tabliczka „Dyrektor” służy do oznaczenia gabinetu osoby zarządzającej. Sprawdzi się w szkołach, biurowcach, teatrach, budynkach przedsiębiorstw i instytucji. Do tabliczki „Dyrektor” można również dopasować estetycznie inne tabliczki informacyjne do oznaczania sal i pomieszczeń, dostępne w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty.

Oferowana tabliczka ma wymiary standardowe 30x10cm. Materiałem użytym do jej produkcji jest dobrej jakości PCV. Dzięki specjalnej metodzie nadruku bezpośredniego grafika jest odporna na warunki atmosferyczne, wodę i blaknięcie. Grafika nie odkleja się, gdyż stanowi integralną część tabliczki informacyjnej.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, gdyby chcieli Państwo zmienić coś w projekcie przedstawionej grafiku lub zaprojektować zupełnie nową tabliczkę informacyjną. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Proponujemy też atrakcyjne rabaty, jeśli w grę wchodzą większe zamówienia.

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka Dyrektor

Tabliczka Dyrektor

Tabliczka Dyrektor 30x10cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×