Tabliczka WC Damski

Dostępne

Nowy produkt

995 Produktów

12,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Tabliczka „WC Damski” ma wymiary 30x10cm. Służy do oznaczania toalet i łazienek damskich w miejscach publicznych, takich jak restauracje, siłownie, szatnie, teatry, kina, galerie handlowe, szkoły, hale widowiskowe, miejsca pracy, czy inne obiekty, w których istotne jest oznaczenie oraz rozróżnienie pomieszczeń sanitarnych dla kobiet lub mężczyzn.

Tabliczki, które oferujemy w naszym sklepie, wykonujemy techniką bezpośredniego nadruku na trwały materiał PCV. Dzięki temu grafika nie odkleja się, nie płowieje i nie zmywa pod wpływem wody. Tabliczki mogą więc z powodzeniem być umieszczone w miejscach wilgotnych i narażonych na działanie czynników pogodowych.

Uwaga – w przypadku większych zamówień przewidujemy upusty cenowe. Jesteśmy również w stanie dostosować projekt standardowej tabliczki (przedstawionej na zdjęciu) do indywidualnych potrzeb naszych klientów (kolor, napis, wymiary). Prosimy o informację mailową telefoniczną, jeśli chcieliby Państwo zamówić tabliczkę z modyfikacjami lub zaprojektowaną indywidualnie, od podstaw.

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka WC Damski

Tabliczka WC Damski

Tabliczka WC Damski 30x10cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×