Tabliczka Sala Konferencyjna

Dostępne

Nowy produkt

999 Produktów

12,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Tabliczka „Sala Konferencyjna” niezastąpiona w biurowcach, szkołach, hotelach, urzędach, budynkach uczelni wyższych, budynkach rządowych i innych przestrzeniach pracy, w których odbywają się spotkania naukowe, polityczne, prasowe, czy biznesowe. Czytelnie informuje o lokalizacji pomieszczenia, w którym odbywają się konferencje. Pasuje estetycznie do innych tabliczek informacyjnych do budynków biurowych dostępnych w naszym sklepie.

Tabliczka jest wykonana z PCV, na który bezpośrednio została nadrukowana grafika z napisem. Technika produkcji oraz trwały materiał gwarantują odporność produktu na wodę i blaknięcie. Tabliczka nie rozwarstwia się i może służyć przez długie lata w niezmienionej formie. Jej wymiary to 30x10cm.

Jesteśmy w stanie zaproponować zniżki cenowe przy większych zamówieniach. Ponadto umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie modyfikacji do projektu. Możemy również zaprojektować tabliczkę od podstaw. Prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub 604 532 152, jeśli chcieliby Państwo uzgodnić szczegóły zmian.

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka Sala Konferencyjna

Tabliczka Sala Konferencyjna

Tabliczka Sala Konferencyjna 30x10cm

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×