Naklejki motywacyjne – Akatja

Jest 11 produktów.

Kolorowe znaczki to bardzo lubiany przez Dzieci sposób nagradzania za różne osiągnięcia w szkole, przedszkolu czy też podczas wizyty u lekarza, stomatologa. Dziecko może zbierać znaczki wklejając je na specjalnej tablicy lub nosić przez cały dzień przyklejone do odzieży

Pokazywanie 1 - 11 z 11 produktów

Kolorowe znaczki to bardzo lubiany przez Dzieci sposób nagradzania za różne osiągnięcia w szkole, przedszkolu czy też podczas wizyty u lekarza, stomatologa. Dziecko może zbierać znaczki wklejając je na specjalnej tablicy lub nosić przez cały dzień przyklejone do odzieży

Każde dziecko bez względu na wiek lubi być doceniane. Mały upominek i miłe słowa to bardzo duże wydarzenie w życiu młodego człowieka. W ten sposób wzmacniane są także dobre uczynki i zachowania, dzięki czemu dziecko powtarza je, by ponownie być docenione. Jedną z metod jest tablica motywacyjna i znaczki motywujące dzieci do nauki i wzorowego zachowania. Są one coraz częściej stosowane nie tylko w placówkach oświatowych, ale także w wielu nowoczesnych domach. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych produktów przeznaczonych dla przedszkoli i szkół.

Znaczki motywacyjne za dobre zachowanie i nie tylko

Naklejki motywacyjne dla przedszkolaków od Akatja to zbiór starannie przygotowanych grafik, które przypadną do gustu każdemu dziecku. Biedroneczki, pszczółki, sówki, misie czy wiewióreczki to często również nazwy grup przedszkolnych, co jest dodatkowym atutem prezentowanych naklejek. Grafiki przygotowane zostały w ten sposób, aby budziły podziw i zainteresowanie wśród najmłodszych. Na naklejkach znajdziesz różne pochwały między innymi „Wspaniale”, „Super”, „Wzorowa praca”, „Fantastycznie”, „Znakomicie” i „Doskonale”. Jest także miejsce przeznaczone do wpisania Twojego tekstu. Może być to nazwa placówki, gabinetu, jeśli zamawiasz naklejki do placówki medycznej, czy nazwa sali zabaw. W każdym zestawie znajduje się nawet kilkaset naklejek, które z pewnością będą szybko wykorzystane przez dzieci. W ofercie Akatja znajdziesz naklejki z konkretnym wzorem np. misiów z miodem, a także miksy, w których każdy znajdzie ulubione zwierzątko.

Znaczki motywacyjne dla przedszkolaków i przeznaczone do nich tablice

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty asortyment dedykowany placówkom przedszkolnym. Znaczki motywujące dzieci do nauki i wzorowego zachowania najlepiej eksponować w widocznym miejscu, tak aby duma rozpierała każde dziecko. W Akatja oferujemy tablice motywacyjne, które świetnie będą współgrały z naklejkami. Tablice dla zachowania trwałości i wieloletniej funkcjonalności wykonane zostały z PVC o grubości 3 mm. Dzięki specjalnej technice druku oraz wysokogatunkowym farbom nadruk jest trwały i odporny na uszkodzenia. Zachęcamy także do wykorzystania jednej z proponowanych przez nas tablic menu, na której rodzice i opiekunowie mogą śledzić posiłki serwowane w placówce.

Tablice informacyjne do przedszkola

Jeśli prowadzisz placówkę oświatową lub planujesz otworzyć przedszkol, to koniecznie sprawdź kolekcję tablic informacyjnych. Oferujemy wiele gotowych wzorów, ale jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie zamówień indywidualnych. W standardowej ofercie przygotowaliśmy tablice: Kuchnia, Stołówka, Dyrektor, Sekretariat, Pomieszczenie gospodarcze, Szatnia dla personelu i wiele innych, które pomogą w organizacji przestrzeni i zminimalizują ryzyko wejścia do pomieszczenia osób niepowołanych. Planujesz duże zamówienie? Chcesz nanieść swoją grafikę lub teksty? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy Ci w skompletowaniu zamówienia.

×