Naklejki motywacyjne MIXmini

Dostępne

Nowy produkt

982 Produktów

50,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Ten mega zestaw drukowanych naklejek motywacyjnych z z kolorowymi, bajkowymi rysunkami i napisami motywującymi to 612 naklejek, każda o średnicy 2cm. Na samoprzylepnej błyszczącej folii winylowej rysunki wydrukowane są wodoodpornym, bezpiecznym dla Dzieci atramentem z certyfikatem Eurofins. Kolory są piękne, nasycone.

W zestawie są 23 różne rysunki bajkowych zwierzątek, na kolorowym tle. Każde zwierzątko jest z 7 różnymi tekstami na górze naklejki: WZOROWA PRACA, SUPER, WSPANIALE, BARDZO DOBRZE, ZNAKOMICIE, DOSKONALE, FANTASTYCZNIE. Na dole naklejki jest miejsce do wstawienia własnego tekstu - na przykład nazwy Przedszkola, Szkoły, Klasy czy też nazwy Przychodni. Można też to miejsce pozostawić puste. Wstawiamy jeden rodzaj indywidualnego tekstu na jeden komplet naklejek.

Naklejki idealnie pasują do naszej Tablicy Motywacyjnej ZT006

Grafiki Zwierzątek użyte w znaczkach są z serii naszych pozostałych produktów - bajkowych naklejek na ściany, dlatego jeśli w Twoim Przedszkolu są już nasze naklejki - Dzieci z całą pewnością rozpoznają te Zwierzątka :)

Naklejek możesz używać do nagradzania Dzieci za różne osiągnięcia - np. postępy w nauce, przeczytanie tekstu, zrobienie zadania, piękny rysunek, pokonanie toru przeszkód a także za wzorowe zachowanie.

Naklejki są winylowe, nie papierowe! Nie ulegną tak łatwo rozdarciu, nie rozpuszczą się od wody.

Jeśli chcesz własny tekst - podaj go w Uwagach do produktu lub napisz do nas maila po zakupie!

Mamy możliwość zmiany wielkości, kolorów, kształtów i tekstów na naklejkach. Jeśli nie znalazłaś odpowiedniego wzoru - skontaktuj się z nami, może uda nam się Ci pomóc.

Naklejki możesz je naklejać w domu, przedszkolu, żłobku czy przychodni - czyli miejscach użyteczności publicznej, możesz je naklejać na specjalne karty, tablice lub bezpośrednio na odzież Dziecka.

Naklejki są uniwersalne - dobrze przyklejają się na niemal dowolnych gładkich powierzchniach – papierze, odzieży, drzwiach, meblach, ścianach, szkle, płytkach ceramicznych, lustrach.

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Naklejki motywacyjne MIXmini

Naklejki motywacyjne MIXmini

Mega zestaw 612 kolorowych mini naklejek motywacyjnych o średnicy 2cm każda z kolorowymi bajkowymi rysunkami

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii:

×