You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki i szablony z postaciami

Jest 18 produktów.

Naklejki ze znanymi postaciami

Znakomicie komponują się w salonie, na dużej pustej ścianie ale również taka dekoracyjna nalepka ścienna z ulubioną postacią może ozdobić nowoczesny pokój nastolatki czy korytarz, łazienkę czy wysoką klatkę schodową...
Wzory z kategorii postaci możesz zamówić zarówno w formie naklejki samoprzylepnej lub szablonu malarskiego.

Oryginalna naklejka z postacią znanej osoby, to jeden z ciekawszych tematów do dekoracji ścian. Postacie idoli, aktorów, piosenkarzy, przywódców duchowych, sportowców, zwiewnych kobiet, to jeden z najbardziej ulubionych tematów aranżacji, który daje możliwość pokazania swojej indywidualności, wyrażenia swoich poglądów. Dekoracje z postaciami, twarzami wyglądają ciekawie w każdym pomieszczeniu.

W bardzo prosty i szybki sposób zaczarujesz ścianę pokoju Twojego nastoletniego dorastającego dziecka, poprzez jego ulubioną postać. Sprawisz, że zwykły pokój zupełnie się odmieni - wystarczy kilka minut! Postacie pięknych kobiet idealnie pasują do salonów kosmetycznych czy fryzjerskich. Naklejkę na ścianę z Twoją ulubioną postacią wykonamy z matowej ściennej folii samoprzylepnej lub jako szablon do malowania.

Pokazywanie 1 - 18 z 18 produktów
×