You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki na ściany ze znanymi postaciami, pięknymi kobietami, idolami

Jest 19 produktów.

Chciałbyś w prosty i tani sposób odmienić wystrój swojego wnętrza, dodając mu niepowtarzalnego charakteru? Jeśli tak, to naklejki na ścianę z idolami zostały stworzone specjalnie dla Ciebie! W asortymencie udostępniamy ciekawe motywy związane ze znanymi postaciami ze świata sportu, mody, nauki i religii. Pozwolą na dekorację monotonnych ścian, wyrażenie własnych pasji, upodobań, tworząc przy tym unikatowe dekoracje. Znajdą zastosowanie zarówno w salonie, sypialni, jak i pokoju dziecięcym czy młodzieżowym. Oferta jest niezwykle wszechstronna, dzięki czemu każdy znajdzie motyw dla siebie. Wzory można zamówić w formie naklejki samoprzylepnej oraz szablonu malarskiego, co pozwala na osiągnięcie różnych możliwości aranżacyjnych. Wystarczy kilka minut, aby pomieszczenie zyskało inny, zupełnie oryginalny charakter!

Pokazywanie 1 - 19 z 19 produktów

Naklejki na ścianę z idolami sposobem na wyrażenie własnych zainteresowań

Utożsamianie się z idolami jest bardzo ważne w wyrażaniu własnych pasji i zainteresowań. Znani ludzie pozwalają na czerpanie dobrych wzorców i tym samym kierowanie się w życiu odpowiednimi wartościami. W związku z tym w oferowanej przez nas kolekcji nie mogło zabraknąć naklejek na ścianę z idolami o indywidualnym przesłaniu. We wzorach można znaleźć niezwykłe motywy aktorów, postaci z bajek, piosenkarzy, sportowców, przywódców duchownych oraz atrakcyjnych kobiet. Wszystkie naklejki na ścianę ze znanymi ludźmi zostały zaprojektowane w precyzyjny sposób, aby zagwarantować wyjątkowe walory estetyczne. Pozwolą na wyrażanie własnych poglądów oraz pasji w ciekawej formie. Naklejki będą prezentować się oryginalnie w każdym pomieszczeniu, zachwycając od samego wejścia każdego z gości.

Naklejki na ścianę ze znanymi ludźmi – dodaj wnętrzom charakteru!

Puste ściany w pomieszczeniu mogą stać się z biegiem czasu monotonne i doprowadzić do poczucia rutyny. W celu urozmaicenia aranżacji każdego wnętrza świetnie sprawdzą się prezentowane przez nas naklejki na ścianę ze znanymi ludźmi. Kolekcja z idolami jest jedną z ciekawszych w naszym sklepie internetowym. Staraliśmy się przygotować uniwersalne wzory, które trafią w gust osób o różnej płci oraz w każdym wieku. Dla miłośniczek fantazyjnych bajek i księżniczek stworzyliśmy naklejki na ścianę z postacią kobiety w kapeluszu, czarownicy oraz baletnicy. Motywy sportowców (np. Roberta Lewandowskiego) i samuraja z pewnością spełnią oczekiwania płci męskiej. Znane osoby w formie naklejki na ścianę to doskonały sposób na udekorowanie nie tylko pomieszczeń domowych, ale także wnętrz firmowych. Prezentowane przez nas wzory świetnie wpasują się w aranżację salonów kosmetycznych, fryzjerskich czy usługowych. Wprowadzą niepowtarzalny charakter, dbając o tematykę i specyfikę wnętrza. Wysoka jakość wykonania przełoży się na ich funkcjonalność. Zarówno montaż, jak i demontaż jest bardzo łatwy, poradzi sobie z nim każdy bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi.

×