Naklejki ślubne

Jest 260 produktów.

Podkategorie

 • naklejki na dywan ślubny

  Naklejki na dywan ślubny to nowość na rynku, która już teraz szturmem wkradła się w najnowsze i najgorętsze trendy ślubne. Ta pomysłowa i przystępna cenowo dekoracja jest niezwykle efektowna i potrafi w szybki sposób odmienić charakter całego wnętrza. Nic więc dziwnego, że na ślubach umieszczają ją nawet artyści i celebryci. Estetyczna, dobrze wykonana naklejka może przedstawiać grafikę tekstową z imionami czy inicjałami nowożeńców, datą ślubu, cytatami o miłości lub inną, ważną sentencją dla pary młodej. Może również mieć formę graficzną; np. ornamentów, czy obrączek, serc, gołąbków, z wizerunkiem zakochanej pary, czy innych obrazów o tematyce miłosnej, ślubnej i weselnej.

  Piękny, wyraźny napis lub grafika w formie ślubnej naklejki na dywan, to świetna ozdoba do zastosowania zarówno w kościele, jak i sali weselnej, tanecznej, czy przed drzwiami wejściowymi. W każdym z tych miejsc stworzy efektowną ozdobę. Naklejkę można umieścić zarówno na dywanie, jak i bezpośrednio na parkiecie, bądź też innej, równej i płaskiej powierzchni. Zastosowanie może być różne w zależności od koncepcji wybranej przez młodą parę. Rekomendowanym i najbardziej praktycznym zastosowaniem jest przyklejenie napisu bądź grafiki na dywan – w ten sposób najłatwiej i najszybciej go usunąć po zakończonej uroczystości.

 • Plakaty powitalne

  Estetyczne plakaty powitalne na ślub lub wesele to nowoczesna dekoracja o charakterze informacyjnym. Umieszczona przy wejściu kościoła lub sali weselnej, nie tylko pięknie się prezentuje, ale również zachęca gości do wejścia i zajęcia miejsc. Dostępna w wielu wariantach graficznych, tekstowych i kolorystycznych, sprawdzi się na każdym weselu lub ślubie. Stanowi miły akcent wprowadzający w dobry nastrój przed planowaną uroczystością lub odświętną zabawą. Dzięki możliwości wprowadzania zmian w projekcie plakatu, para młoda może dopasować go do własnych potrzeb, dzięki czemu ozdoba będzie miała bardziej indywidualny, a nawet osobisty charakter i będzie spójna z resztą dekoracji.

  Ozdobne plakaty witające gości weselnych to jeden z najnowszych elementów przyjęć weselnych. Nie tylko dobrze wyglądają i są bardzo eleganckie, ale również spełniają funkcję grzecznościową. Pomagają również trafić gościom do właściwych drzwi i zapobiegają dezorientacji. Za ich pomocą można oznaczyć główne wejście, by nikt nie zabłądził. Plakaty sprawdzają się również w przypadku dekoracji kościoła. Ich ustawienie np. na sztaludze nie wymaga żadnych dodatkowych czynności, jest praktycznie bezinwazyjne. Dzięki temu możemy nimi ozdobić nawet przestrzenie, w których doczepianie pracochłonnych stroików kwiatowych lub materiałowych jest zabronione lub niewskazane.

 • Księgi gości

  W dzień ślubu i wesela miejsca na dobre życzenia skierowane do pary młodej jest wiele. Niestety jednak w natłoku emocji i przygotowanych atrakcji, nie wszystkie z tych wypowiedzianych ustnie mogą być zapamiętane. Dlatego też dobrym pomysłem na ich utrwalenie są weselne księgi gości. Dzięki nim przybyli członkowie rodziny oraz znajomi mają możliwość zapisać ciepłe słowa tak, by zostały one z nowożeńcami na długo. W sklepie Akatja.pl oferujemy wyjątkowe projekty księgi gości, które uświetnią uroczystość, będą stanowić dekorację, a także utrwalą życzenia w pisemnej formie.

  Życzenia pomyślności, zdrowia, szczęścia, dobre rady a może dowcip, żart sytuacyjny lub osobiste wyznanie? Niezależnie od tego, którą z opcji wybiorą goście weselni, ich słowa przetrwają na długo po weselu. Z pewnością będą przywoływać wzruszające wspomnienia po latach od zawarcia związku małżeńskiego. Pomogą jeszcze raz przypomnieć dawne emocje i uczucia. Przybyli na uroczystość z pewnością chętnie zostawią po sobie tak sympatyczny i pełen życzliwości ślad. Wystarczy tylko dać im taką możliwość. Estetyczna, atrakcyjna wizualnie księga gości weselnych wzbudzi ich zainteresowanie i pozwoli im wyrazić swoje myśli.

 • Menu na stoły

  Jednym z najważniejszych przedmiotów na stole weselnym jest weselne menu. Ten niepozorny kawałek papieru to jednak w oczach gości prawdziwa skarbnica wiedzy na temat tego, co ich czeka podczas najbliższych godzin. Warto więc, by było ono odpowiednio wyeksponowane i atrakcyjne wizualnie. W sklepie internetowym Akatja.pl oferujemy różne projekty nieszablonowych menu na stoły weselne. Warto zwrócić uwagę na to, że poza funkcją praktyczną, będą one również miały zastosowanie jako estetyczna dekoracja. Ważne, by ładnie się prezentowało, było spójne z innymi ozdobami, a także przyciągało wzrok gości.

  Moda na stawianie listy potraw w zasięgu ręki gości na dobre zagościła już wśród ślubnych zwyczajów. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę, jak praktyczne jest to rozwiązanie. Menu na stole weselnym to ważny element przede wszystkim dla osób z alergiami pokarmowymi, a także tych, będących na diecie eliminującej dany składnik, np. mięso, gluten, laktoza, czy ogólnie produkty pochodzenia zwierzęcego. Z pewnością zajrzą do niego również rodzice dzieci-niejadków. Dobrze jest więc zadbać, by było ono widoczne z każdego miejsca i odpowiednio oznaczone. Dzięki temu każdy będzie miał wgląd w listę potraw, składników i alergenów, bez zbędnych pytań.

 • Etykiety i zawieszki...

  Ślub i wesele to przyjęcie tak uroczyste, że nawet serwowany alkohol powinien mieć tego dnia specjalną oprawę. Wszystko powinno do siebie doskonale pasować. Dlatego w sklepie Akatja.pl oferujemy wyjątkową serię eleganckich, zabawnych i estetycznych etykiet na wódkę weselną. Ich oryginalny wygląd z pewnością pozytywnie zaskoczy wszystkich gości. Ponadto butelka będzie świetnie się prezentować na stole, wśród dań, deserów oraz innych dekoracji. Ponadto wykonane przez nas projekty etykiet można personalizować i dostosowywać do własnych potrzeb. Dzięki nim nawet weselny alkohol nabierze niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru.

  Podczas wesela liczy się każdy szczegół. Poza ogólnym wystrojem wnętrz znaczenie mają nawet najdrobniejsze elementy będące częścią ogólnego wyglądu sali jadalnej. Jednym z takich pozornie mało znaczących drobiazgów jest butelka z alkoholem stojąca na stole. Okazuje się, że nawet ten, tak przyziemny przedmiot może stanowić dekoracyjny element wystroju. Ponadto może być również sympatycznym akcentem, który zrobi wrażenie na zaproszonych gościach. Co więcej, pozostałe po przyjęciu butelki można rozdać w prezencie lub zatrzymać jako pamiątkę. Spersonalizowane etykiety i zawieszki na alkohol weselny będą przypominać o doskonałej zabawie tego wyjątkowego dnia i pozwolą zachować miłe wspomnienia na dłużej.

 • Etykiety podziękowania

  Dzień ślubu i wesela to niezaprzeczalnie czas dla państwa młodych. To oni są w tym dniu najważniejsi. Są jednak zazwyczaj jeszcze inne osoby, które przeżywają, cieszą się i świętują ten dzień razem z nimi. Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, dzieci, a także dalsza rodzina, niezawodni przyjaciele oraz znajomi z lat szkolnych czy z pracy. Wszyscy ci ludzie, stawiając się na przyjęciu, okazują radość i składają życzenia szczęścia na nowej drodze życia. Warto docenić również ich zaangażowanie i sprawić, by również oni mogli cieszyć się tym dniem dłużej. Do tego celu przydadzą się specjalne etykiety z podziękowaniami dla gości weselnych.

  Projektowane przez nas bileciki i naklejki można umieścić np. na przygotowanych wcześniej upominkach lub skrzynce, w której się one znajdują. Trend podziękowań oraz obdarowywania gości drobnymi pamiątkami podbił serca polskich par młodych już kilka lat temu i wygląda na to, że na stałe zagości w naszych weselnych tradycjach. Ten sympatyczny zwyczaj daje radość zarówno gospodarzom, jak i gościom. Zapewne to właśnie stanowi przyczynę jego popularności. Podziękowania dla gości weselnych mogą mieć różną formę, w zależności od tego, co planują nowożeńcy. Do każdego prezentu warto jednak dołączyć etykietę, która przypomni miłe chwile podczas zabawy, zorganizowanej przez bliskie osoby.

 • Plany stołów

  Plany stołów na salę weselną to znany dodatek ślubny, który ostatnio przeżywa prawdziwy renesans. Ta niebanalna, a zarazem niezwykle praktyczna ozdoba to must have przede wszystkim dużych uroczystości. Dzięki niej goście łatwo odnajdują swoje miejsca po wejściu do sali, przez co unika się niepotrzebnej krzątaniny i zamieszania. Również po pierwszych daniach, kiedy rozpoczyna się rozrywkowa część przyjęcia, zainteresowani mogą skierować się ku takiej tabliczce, by szybciej zorientować się, w której części sali posadzeni zostali konkretni członkowie rodziny lub znajomi. Plan stołów powinien być więc czytelny i przyciągać wzrok gości.

  W sklepie Akatja.pl prezentujemy wyjątkowe wzory planów stołów gości na wesele, dzięki którym każdy z zaproszonych szybko odnajdzie swój stolik. Staranne wykonanie i dbałość o szczegóły to coś, na co zawsze zwracamy uwagę, projektując nasze produkty. Tworząc je zwykle inspirujemy się najnowszymi trendami i nowinkami w branży, a także różnymi sprawdzonymi wcześniej rozwiązaniami. Dzięki temu plan powinien sprawdzić się nie tylko pod względem praktycznym, ale również estetycznym. Może on z powodzeniem stanowić piękną dekorację sali weselnej. Dzięki możliwości personalizacji można go dopasować do estetyki innych dekoracji ślubnych.

 • Numery stołów

  Podczas planowania uroczystości weselnej (szczególnie na dużą skalę) należy pamiętać o stosownych oznaczeniach, które ułatwią orientację gościom. Ci, zazwyczaj nie znają sali, na której będzie odbywać się przyjęcie. Dlatego też warto zadbać o to, by nie czuli się zagubieni. W tej sytuacji niezastąpione mogą się okazać klasyczne, weselne numery stołów. Nie muszą one jednak być nudne! W sklepie Akatja.pl prezentujemy eleganckie i efektowne numery na stoły, do zastosowania na przyjęciu weselnym. Dzięki nim nikt się nie zgubi. Ponadto estetyczny i starannie wykonany produkt może stanowić świetną dekorację.

  Praktyczne ozdoby na wesele – numery na stoły, to coraz bardziej popularne rozwiązanie stosowane podczas eleganckich i modnych uroczystości. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo mogą one ułatwić orientację na sali weselnej. Usprawniają one nie tylko zajmowanie miejsc przez gości, ale również prace obsługi wesela – podawanie i odbieranie posiłków, a także ewentualnych występów artystycznych mających miejsce przy stoliku. By jednak numery na stołach dobrze się prezentowały, powinny być wykonane ze smakiem i pomysłem. Tego typu produkty można znaleźć na Akatja.pl.

 • Winietki Ślubne

  Czy możliwe jest wesele bez winietek? Z pewnością tak, chociaż ciężko uznać to za praktyczny pomysł. Szczególnie, gdy w grę wchodzi duże przyjęcie. Winietki na stół weselny wskazują gościom miejsca, które zostały dla nich wyznaczone. Dzięki temu można uniknąć losowości i chaosu, a także niezręcznych, a nawet konfliktowych sytuacji między przybyłymi. Co więcej, ładnie wykonane winietki mogą z powodzeniem pełnić piękną ozdobę stołu weselnego. Niezwykle ważna jest wówczas jakość ich wykonania oraz wygląd współgrający z resztą dekoracji.

  Podczas organizacji ślubnej uroczystości niezwykle ważną rolę pełnią nawet drobne detale. Jednym z nich są winietki ślubne, czyli imienne wizytówki wskazujące gościom weselnym wyznaczone dla nich miejsce przy stole. Ponadto stanowią one też estetyczny dodatek wystroju wnętrza sali, w której odbywa się przyjęcie. W Akatja.pl oferujemy naszym klientom różne wzory i kolory winietek, które łatwo dopasować do indywidualnej koncepcji uroczystości ślubnej i weselnej. Nasze produkty tworzymy tak, by wyglądały atrakcyjnie i gustownie, a ponadto wyróżniały się starannością wykonania i dobrą jakością druku. Co więcej wiele możliwości ich personalizacji ma na celu ułatwienie parze młodej dobranie winietek spójnych z całą koncepcją przyjęcia.

 • tablice rejestracyjne

  Seria kolorowych, ślubnych tablic rejestracyjnych to pomysłowa i niezwykle estetyczna dekoracja auta pary młodej. W prosty sposób nadają pojazdowi odświętny, weselny charakter. Nawiązują do estetyki kultowego już amerykańskiego zwyczaju oznaczania samochodów napisem „Just Married” (z ang. „nowożeńcy”). Jako dekoracje pasują jednak do aut i pojazdów o różnej estetyce – wszystko zależy od zamysłu młodych i klimatu wesela. Tabliczki są dostępne w różnych wersjach wzorów i kolorów. Istnieje również możliwość zamieszczenia własnego, dowolnego napisu.

  W naszym sklepie, Akatja.pl, oferujemy szeroki wybór projektów naklejek i tablic rejestracyjnych. Wśród wykonanych przez nas wzorów znajdą się zarówno tabliczki dowcipne, jak i eleganckie oraz typowo ozdobne. Warto wybrać taką grafikę, która będzie pasować do koncepcji całego wesela. Projekt może być również odpowiednio dobrany pod względem stylistyki i kolorów. Do najbardziej uniwersalnych i najchętniej wybieranych wzorów należą te z imionami młodych, wizerunkami zakochanych lub te, o charakterze śmiesznym, humorystycznym. Popularnością cieszą się również klasyczne tabliczki z napisem „młoda para” lub „nowożeńcy” – ozdobione estetycznymi grafikami lub ornamentem.

 • Regulamin Wesela

  W tym dziale prezentujemy Regulaminy Wesela. Oczywiście - na wesoło, aby Gościom poprawić humory i żeby było o czym pożartować ze współbiesiadnikami. Regulaminy są w formie plakatu - do umieszczenia przy wejściu na Salę Weselną. Regulaminy są we wzorach pasujących do innych naszych dekoracji weselnych, więc razem z nimi będą stanowić miły dla oka akcent.

 • Tabliczki ślubne

  Tabliczki ślubne - to jedne z wielu dekoracji, które można zastosować aby uroczystość ślubna i weselna była jeszcze bardziej wspaniała. Tabliczki z treściami odpowiednimi do powagi ceremonii - wyznania miłości, ważne zdania, powitania.... czyli wszystko to, czego potrzeba aby sala weselna, sala ślubu lub kościół były odpowiednio udekorowane.

 • Dekoracje naklejki...

  Oprawa wesela składa się z bardzo dużej ilości składników. Dużych - jak wybór oprawy muzycznej, sukni ślubnej, garnituru, sali weselnej - ale i bardzo drobnych dekoracji - etykiet, naklejek, oznaczeń. Te drobiazgi często są zaskakujące ale i to one tworzą klimat całej imprezy. Warto o nie zadbać - aby były takie, jakie chcecie. W tym dziale znajdziecie te drobne naklejki - naklejki na szklarenki, dekoracje kieliszków, krzesełek czy nawet szlafroka na wieczór panieński. Dekoracje - naklejki weselne to małe drobiazgi ale zdecydowanie bardzo widoczne, zwłaszcza na pamiątkowych zdjęciach.

Wyjątkowa seria ślubnych naklejek powstała z myślą o osobach, które chciałyby uświetnić ten najważniejszy dzień w życiu nowoczesną i pomysłową oprawą. Starannie zaprojektowane wzory nadadzą zwykłym powierzchniom atrakcyjny i indywidualny charakter. Będą świetnym urozmaiceniem typowych dekoracji kwiatowych i materiałowych. Oryginalne i estetyczne naklejki zaskoczą gości weselnych i podkreślą radosny, jednocześnie osobisty charakter uroczystości jaką jest ślub czy wesele. Dzięki możliwościom ich personalizacji mogą zostać dopasowane do różnych potrzeb.

Pomysłowe i estetyczne naklejki ślubne to oryginalna dekoracja dla auta nowożeńców lub dywanu, po którym będą oni kroczyć w kościele czy na sali weselnej. W sklepie Akatja.pl oferujemy m.in. tablice rejestracyjne dla młodych par informujące o tym, kto jedzie w aucie na czele ślubnej kolumny. Proponujemy również różnego rodzaju naklejki na dywany, skrzynki i płótna z nadrukowanymi imionami lub inicjałami nowożeńców, datą ślubu czy też cytatami o miłości. Dysponujemy wzorami zarówno skierowanymi do wielbicieli bardzo efektownych dekoracji, jak i miłośników eleganckiego minimalizmu.

Wyjątkowa seria ślubnych naklejek powstała z myślą o osobach, które chciałyby uświetnić ten najważniejszy dzień w życiu nowoczesną i pomysłową oprawą.  Czytaj więcej

Wyjątkowa seria ślubnych naklejek powstała z myślą o osobach, które chciałyby uświetnić ten najważniejszy dzień w życiu nowoczesną i pomysłową oprawą. Starannie zaprojektowane wzory nadadzą zwykłym powierzchniom atrakcyjny i indywidualny charakter. Będą świetnym urozmaiceniem typowych dekoracji kwiatowych i materiałowych. Oryginalne i estetyczne naklejki zaskoczą gości weselnych i podkreślą radosny, jednocześnie osobisty charakter uroczystości jaką jest ślub czy wesele. Dzięki możliwościom ich personalizacji mogą zostać dopasowane do różnych potrzeb.

Pomysłowe i estetyczne naklejki ślubne to oryginalna dekoracja dla auta nowożeńców lub dywanu, po którym będą oni kroczyć w kościele czy na sali weselnej. W sklepie Akatja.pl oferujemy m.in. tablice rejestracyjne dla młodych par informujące o tym, kto jedzie w aucie na czele ślubnej kolumny. Proponujemy również różnego rodzaju naklejki na dywany, skrzynki i płótna z nadrukowanymi imionami lub inicjałami nowożeńców, datą ślubu czy też cytatami o miłości. Dysponujemy wzorami zarówno skierowanymi do wielbicieli bardzo efektownych dekoracji, jak i miłośników eleganckiego minimalizmu.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 260 produktów

Dekoracje łatwe w aplikacji

Oferowane przez nas naklejki różnego rodzaju, to dekoracje wyjątkowo łatwe i proste w aplikacji. Samoprzylepne nadruki będą dobrze się trzymać praktycznie na każdej, gładkiej powierzchni. Nie wymagają użycia dodatkowego kleju. Przymocowany w ten sposób duży, kolorowy wzór będzie stanowił efektowną ozdobę nawet najprostszych przedmiotów codziennego użytku. Nada im indywidualny i niepowtarzalny charakter, typowy dla tego niezwykle ważnego dnia. Ślubne naklejki dostępne w naszym sklepie to szybki, łatwy i gustowny pomysł na pomysłową i nowoczesną dekorację.
W sklepie Akatja.pl dysponujemy całą gamą różnego rodzaju wzorów i kolorów o charakterze weselnym oraz ślubnym. Ponadto jesteśmy otwarci na pomysły młodych par, które chciałyby nadać naszym projektom bardziej indywidualny i osobisty charakter. Nasze naklejki ślubne wydobędą piękno i elegancję praktycznie z każdej, płaskiej i równej powierzchni: dywanowi, tablicy rejestracyjnej czy skrzynce. Zyska na tym całe wnętrze kościoła bądź sali weselnej, a także dekoracja samochodu; bo jak wiadomo – to spójne i wysmakowane detale przesądzają o efekcie całości.

Wybierzcie ozdoby idealne na Wasz ślub!

Naklejki do samodzielnego przyklejenia na samochód lub dywan to obecnie jeden z najmodniejszych i najchętniej wybieranych detali królujących w modzie ślubnej. Na takie efektowne i estetyczne ozdoby decydują się m.in. znani artyści i celebryci. Na szczęście jednak ślubne naklejki na dywany, samochody i inne płaskie przedmioty znajdujące zastosowanie podczas ślubu i wesela, są w przystępnych cenach. Ponadto stanowią pomysłowy i wygodny sposób na ozdobę i urozmaicenie każdego wnętrza. Ich zastosowanie jest niezwykle uniwersalne – mogą pasować do uroczystości urządzonej w różnym klimacie. Dzięki możliwości wprowadzania zmian w projekcie, naklejki mogą być unikalne i być dopasowane do konkretnych preferencji i potrzeb.

×