You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ścienne naklejki szkolne

Jest 34 produktów.

Szkolne naklejki na ściany to doskonały pomysł, aby zachęcić uczniów do nauki lub pomóc im w przyswajaniu nowej wiedzy. Dzięki kolorowym grafikom pięknie przystrajają sale lekcyjne i sprawiają, że atmosfera w nich staje się dużo bardziej przyjazna dzieciom. Wśród nich znajdują się propozycje dostosowane do różnych przedmiotów szkolnych, w tym języka obcego, matematyki, chemii czy geografii. Jedną z ich największych zalet jest możliwość łatwego zamontowania bez konieczności zakupu specjalistycznych narzędzi czy dodatkowych akcesoriów. Szkolne naklejki edukacyjne przeznaczone są do przyklejenia na dowolnej powierzchni ściany lub mebli. Mogą posłużyć jako materiał dydaktyczny do lekcji lub zostać wykorzystane podczas edukacyjnych gier i zabaw ułatwiających przyswajanie nowych zagadnień. Dzięki temu młodzi uczniowie poczują się bardziej zmotywowani do pracy i chętni do pogłębiania wiedzy. W asortymencie znajduje się szeroki wybór szablonów dostosowanych do różnych kategorii wiekowych dzieci.

Pokazywanie 1 - 34 z 34 produktów

Wybierz szkolne naklejki naścienne dostosowane do danego przedmiotu!

Każda placówka edukacyjna powinna zadbać, aby dzieci miały możliwość rozwoju w przyjaznych dla nich otoczeniu. W tym celu przydatne mogą być samoprzylepne naklejki edukacyjne na ściany dostępne w Pracowni Dekoracji AKATJA. Pomogą one w stworzeniu miłej i sprzyjającej nauce atmosfery w salach lekcyjnych lub w przedszkolu. Ze względu na atrakcyjne, kolorowe grafiki przyswajanie nowej wiedzy stanie się dużo łatwiejsze, a dzieci będą kojarzyły naukę z przyjemnością. W asortymencie znajdują się między innymi plakaty ze słówkami w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim czy hiszpańskim, a także z literkami alfabetu, tabliczką mnożenia, układem pierwiastków czy mapą świata. Dzięki temu łatwo można znaleźć odpowiednią naklejkę dostosowaną do konkretnej pracowni. Szablony doskonale nadają się także do ozdobienia pokoju dziecka w mieszkaniu - na ścianie, drzwiach lub meblach. Umieszczając je w widocznym miejscu przypominać będą dziecku o odrobieniu lekcji i pomogą utrwalić w pamięci poszczególne zagadnienia.

Najwyższa jakość ściennych naklejek szkolnych

Oferta sklepu internetowego Akatja została przygotowana dla osób, które poszukują oryginalnych dekoracji do szkół, przedszkoli lub pokojów dzieci. Znajdziemy w niej najwyższej jakości szkolne, wielobarwne naklejki na ściany, które pięknie przyozdobią wybrane otoczenie i stworzą wyjątkowy nastrój. Wykonane są z trwałej folii o unikalnych właściwościach. Mogą być stosowane zarówno do gładkich, jak i porowatych czy lekko nierównych powierzchni. Zaletą jest także możliwość kilkukrotnego przeklejanie w inne miejsce. Wykorzystanie profesjonalnej techniki nanoszenia kleju w postaci punktów pozwala nakleić szablon bez nieestetycznych bąbli. Wydruk na naklejkach szkolnych naściennych został stworzony przy pomocy ekologicznych farb charakteryzujących się odpornością na ścieranie i wilgoć. Mogą być czyszczone poprzez delikatne zmywanie miękką ściereczką bez dodatku silnych detergentów na bazie alkoholu, ropopodobnych lub wybielaczy. Produkty posiadają odpowiednie atesty dla placówek publicznych.

×

×

Zaciekawiły Cię produkty, ale nie masz pewności co do

jakości, trwałości, wyglądu fizycznego itp?

zadzwoń (604 532 152) lub napisz: akatja@akatja.pl

i zamów gratisowe próbki naklejek do Twojej szkoły!