Ścienne naklejki szkolne

Jest 218 produktów.

Podkategorie

 • Napisy, cytaty szkolne

  Na ścianach w szkole od zawsze umieszczano różnego rodzaju napisy. Najczęściej były to napisy z cytatami sławnych osób, patronów szkół, noblistów czy naukowców z danej dziedziny wiedzy. Obecnie oprócz tego bardzo lubiane są napisy motywujące, dobre porady, popularyzujące czytanie. Każdy z poniższych napisów jest wart zauważenia.

 • Mapy - naklejki ścienne

  Mapy w zależności od potrzeb - mogą być proste, konturowe z ogólnymi zarysami lądów lub też bardzo szczegółowe - z rzekami, miejscowościami. Inne dla najmłodszych na przykład - mapa świata z miejscami gdzie żyją najbardziej znane zwierzęta a inne dla starszej młodzieży - na przykład mapa świata z flagami wszystkich państw. Każda z map jest dostępna w formie naklejki ściennej, którą można nakleić zarówno na ścianie w sali lekcyjnej, korytarzu szkolnym ale również w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym.

 • Edukacyjne naklejki...

  W każdej szkole na ścianach nauczyciele umieszczają treści dydaktyczne w różnych formach - plakatów, plansz, tablic... My proponujemy umieszczenie tych treści na ściennych naklejkach samoprzylepnych. Ta forma umożliwia prosty montaż na praktycznie każdej gładkiej powierzchni bez użycia gwoździ, haków, stojaków. Naklejki z treściami edukacyjnymi świetnie sprawdzą się w klasach tematycznych jak i na ogólnodostępnych korytarzach.

 • Naklejki porządkowe

  Naklejki porządkowe służące do informowania o wymaganiach porządkowych, przypominaniu o zasadach zachowania się w danych sytuacjach itp.

 • Dekoracje szkolne

  W każdej szkole potrzebne są różnego rodzaju dekoracje - a to na szkolne uroczystości a to do dekoracji sali lekcyjnej czy korytarza szkolnego. Znajdziecie je właśnie w tym dziale. Dzięki tym dekoracjom łatwiej i szybciej będzie zaaranżować potrzebną przestrzeń.

na stronę
Pokazywanie 73 - 108 z 218 produktów
×