You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Numery telefonów alarmowych

Dostępne

Nowy produkt

1999 Produktów

11,00 ZŁ

Kolorowe naklejka na schody z numerami telefonów alarmowych. Numery alarmowe warto aby zapamiętał nawet przedszkolak. Dlatego warto je umieszczać na schodach w szkołach, przedszkolach, świetlicach czy innych instytucjach.

Naklejka ma rozmiar 100x10cm.

Opis naklejki na schody

Standardowo naklejki drukowane są na ekonomicznej folii samoprzylepnej i laminowane laminatem płynnym. Są one odporne na zmywanie i powinny się trzymać dobrze na każdych schodach. Nasi Klienci naklejają je z powodzeniem na wszystkie rodzaje schodów - nie tylko te najnowsze z nowoczesnych wykładzin ale również z płytek gresowych czy lastrika (obecnego chyba w większości szkół).

Wzmocniona wersja naklejek drukowana jest na innej folii - przeznaczonej do trudnych powierzchni i laminowana laminatem stałym (termicznie wgrzewana warstwa folii).

 

Jeśli nie wiesz, którą wersję materiału wybrać - skontaktuj się z nami - mailowo lub telefonicznie.


Naklejkę naklejamy na podstopnice schodów - tak aby uczniowie wchodząc po schodach byli w stanie odczytać treści. Miejsce to ma zwykle średnio około 13cm x 120cm wielkości.

Ponieważ w każdej szkole schody są inne, czasem bardzo różne - jeśli zaistnieje taka potrzeba na życzenie dostosujemy wymiary naklejek  do indywidualnych potrzeb. Prosimy wtedy o kontakt mailowy - akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy4 dni

Opinie

Napisz opinię
Numery telefonów alarmowych

Numery telefonów alarmowych

Kolorowa naklejka na schody z numerami telefonów alarmowych. Naklejka ma 100x10cm.

Akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×