Numery telefonów alarmowych

Dostępne

Nowy produkt

19984 Produktów

13,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Pomysłowe naklejki na każde schody

Numery alarmowe to coś, co powinien pamiętać każdy, bez względu na wiek. Z tego powodu warto, by pojawiały się one w różnych miejscach w postaci tabliczek lub naklejek informacyjnych. Częsty kontakt wzrokowy poprawia zapamiętywanie informacji, dzięki czemu łatwiej będzie je sobie przypomnieć w sytuacji zagrożenia. Naklejki oferowane przez Akatja przeznaczone są do umieszczenia na schodach wszędzie tam, gdzie mogą być przydatne. Wiele szkół, przedszkoli i innych instytucji oświatowych ceni sobie to rozwiązanie, ponieważ gwarantuje ono wzbogacenie przestrzeni przejściowych o cenne walory edukacyjne. Naklejki drukowane są na winylowej folii samoprzylepnej, a w celu wzmocnienia ich powierzchni pokrywane również płynnym laminatem. Do miejsc o nietypowej fakturze oraz narażonych na szczególnie trudne warunki polecamy bardziej wytrzymałe wersje wyposażone w laminat stały. Wszystkie naklejki z telefonami alarmowymi dostępne w naszej ofercie są odporne na zmywanie.

 

Kolorowe naklejka na schody z numerami telefonów alarmowych. Numery alarmowe warto aby zapamiętał nawet przedszkolak. Dlatego warto je umieszczać na schodach w szkołach, przedszkolach, świetlicach czy innych instytucjach.

Naklejka ma rozmiar 100x10cm.

Opis naklejki na schody

Standardowo naklejki drukowane są na ekonomicznej folii samoprzylepnej i laminowane laminatem płynnym. Są one odporne na zmywanie i powinny się trzymać dobrze na każdych schodach. Nasi Klienci naklejają je z powodzeniem na wszystkie rodzaje schodów - nie tylko te najnowsze z nowoczesnych wykładzin ale również z płytek gresowych.

Wzmocniona wersja naklejek drukowana jest na innej folii - przeznaczonej do trudnych powierzchni i laminowana laminatem stałym (termicznie wgrzewana warstwa folii).

 

Jeśli nie wiesz, którą wersję materiału wybrać - skontaktuj się z nami - mailowo lub telefonicznie.


Naklejkę naklejamy na podstopnice schodów - tak aby uczniowie wchodząc po schodach byli w stanie odczytać treści. Miejsce to ma zwykle średnio około 13cm x 120cm wielkości.

Ponieważ w każdej szkole schody są inne, czasem bardzo różne - jeśli zaistnieje taka potrzeba na życzenie dostosujemy wymiary naklejek  do indywidualnych potrzeb. Prosimy wtedy o kontakt mailowy - akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Numery telefonów alarmowych

Numery telefonów alarmowych

Kolorowa naklejka na schody z numerami telefonów alarmowych. Naklejka ma 100x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×