Numery telefonów alarmowych

Dostępne

Nowy produkt

2000 Produktów

14,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Pomysłowe naklejki na każde schody

Numery alarmowe to coś, co powinien pamiętać każdy, bez względu na wiek. Z tego powodu warto, by pojawiały się one w różnych miejscach w postaci tabliczek lub naklejek informacyjnych. Częsty kontakt wzrokowy poprawia zapamiętywanie informacji, dzięki czemu łatwiej będzie je sobie przypomnieć w sytuacji zagrożenia. Naklejki oferowane przez Akatja przeznaczone są do umieszczenia na schodach wszędzie tam, gdzie mogą być przydatne. Wiele szkół, przedszkoli i innych instytucji oświatowych ceni sobie to rozwiązanie, ponieważ gwarantuje ono wzbogacenie przestrzeni przejściowych o cenne walory edukacyjne. Naklejki drukowane są na winylowej folii samoprzylepnej, a w celu wzmocnienia ich powierzchni pokrywane również płynnym laminatem. Do miejsc o nietypowej fakturze oraz narażonych na szczególnie trudne warunki polecamy bardziej wytrzymałe wersje wyposażone w laminat stały. Wszystkie naklejki z telefonami alarmowymi dostępne w naszej ofercie są odporne na zmywanie.

 

Kolorowe naklejka na schody z numerami telefonów alarmowych. Numery alarmowe warto aby zapamiętał nawet przedszkolak. Dlatego warto je umieszczać na schodach w szkołach, przedszkolach, świetlicach czy innych instytucjach.

Naklejka ma rozmiar 100x10cm.

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – czyli na ich pionową część, aby były dobrze widoczne dla osób wchodzących po schodach.

Nasze naklejki na schody drukujemy na sprawdzonych winylowych foliach samoprzylepnych atramentem z atestem i laminujemy laminatem stałym, aby ich powierzchnia była trwała i nie ulegała zarysowaniu czy płowieniu kolorów. Naklejki są odporne na zmywanie standardowymi, łagodnymi środkami myjącymi (nie żrącymi).

Ponieważ nasi Klienci dysponują schodami z bardzo różnych materiałów – od lastrika po gres, płytki, beton, linoleum lub drewno – naklejki są dostępne w dwóch wersjach:

– standardowej – drukowane na sprawdzonej folii serii ekonomicznej, idealnie sprawdzają się na nowoczesnych wykładzinach, gładkich płytkach i lastrikach i większości innych powierzchni.

- wzmocnionej – drukowane na folii z mocnym klejem - przeznaczone do trudnych, powierzchni np. betonowych, niepewnych, mniej równych.

W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możemy przesłać bezpłatne próbki, dzięki którym jest możliwe wybranie optymalnego rozwiązania do konkretnych schodów.

Jeśli potrzebujesz inny niż dostępny tutaj rozmiar naklejek na schody, inne kolory, chcesz dodać/usunąć niektóre treści - prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub tel. 604 532 152. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt tak, aby naklejki idealnie pasowały do Twoich schodów.

Naklejanie naklejek jest proste – wystarczy umyć schody, odtłuścić je preparatem alkoholowym i naklejać. Zapraszamy do naszej instrukcji naklejania: https://akatja.pl/content/16-jak-naklejac-naklejki-na-schody

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Numery telefonów alarmowych

Numery telefonów alarmowych

Kolorowa naklejka na schody z numerami telefonów alarmowych. Naklejka ma 100x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×