Wyrazy sprawiające trudności ortograficzne

Dostępne

Nowy produkt

1999 Produktów

146,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowe naklejki na schody Piramida Zdrowego Żywienia.

Zestaw 18 kolorowych naklejek na schody z wyrazami których pisownia sprawia problemy.

W komplecie jest 18 naklejek, 50x12cm każda.

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – czyli na ich pionową część, aby były dobrze widoczne dla osób wchodzących po schodach.

Nasze naklejki na schody drukujemy na sprawdzonych winylowych foliach samoprzylepnych atramentem z atestem i laminujemy laminatem stałym, aby ich powierzchnia była trwała i nie ulegała zarysowaniu czy płowieniu kolorów. Naklejki są odporne na zmywanie standardowymi, łagodnymi środkami myjącymi (nie żrącymi).

Ponieważ nasi Klienci dysponują schodami z bardzo różnych materiałów – od lastrika po gres, płytki, beton, linoleum lub drewno – naklejki są dostępne w dwóch wersjach:

– standardowej – drukowane na sprawdzonej folii serii ekonomicznej, idealnie sprawdzają się na nowoczesnych wykładzinach, gładkich płytkach i lastrikach i większości innych powierzchni.

- wzmocnionej – drukowane na folii z mocnym klejem - przeznaczone do trudnych, powierzchni np. betonowych, niepewnych, mniej równych.

W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możemy przesłać bezpłatne próbki, dzięki którym jest możliwe wybranie optymalnego rozwiązania do konkretnych schodów.

Jeśli potrzebujesz inny niż dostępny tutaj rozmiar naklejek na schody, inne kolory, chcesz dodać/usunąć niektóre treści - prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub tel. 604 532 152. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt tak, aby naklejki idealnie pasowały do Twoich schodów.

Naklejanie naklejek jest proste – wystarczy umyć schody, odtłuścić je preparatem alkoholowym i naklejać. Zapraszamy do naszej instrukcji naklejania: https://akatja.pl/content/16-jak-naklejac-naklejki-na-schody

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2021-05-07
Naklejka na schody

Wybraliśmy naklejki na schody z ortografią. To świetny sposób na powtórki dla dzieci. Są niezastąpione! Postawiliśmy na naklejki wzmocnione z laminatem stałym. Dodatkowa warstwa folii chroni przed rysami i uszkodzeniami.

Oceń 
2021-03-21
Naklejka - ortografia

Zakup satysfakcjonujący. Naklejki na schody z wyrazami sprawiającymi trudność są trwałe i odporne. Świetna jakość! Polecam!

Oceń 
2020-08-14
Naklejka na schody

Zdecydowanie polecam! Naklejki na schody z wyrazami sprawiającymi trudność to strzał w 10!

Oceń 
2020-07-15
Naklejka z wyrazami sprawiającymi trudność w ortografii

Wow! Tego szukaliśmy! Naklejki na schody z wyrazami sprawiającymi trudność w ortografii świetnie się sprawują. Doskonała jakość wykonania i łatwość montażu zdecydowanie na plus. Chętnie wybierzemy inny model przy okazji następnego zamówienia!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Wyrazy sprawiające trudności ortograficzne

Wyrazy sprawiające trudności ortograficzne

Kolorowe naklejki na schody Wyrazy sprawiające trudności ortograficzne. Komplet 18 naklejek, każda naklejka ma 50x12cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×