Wąż z alfabetem- naklejka podłogowa

Dostępne

Nowy produkt

1977 Produktów

212,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Długi, kolorowy wąż czeka, aby nauczyć dzieci literek alfabetu! Dzieci mogą swobodnie przeskakiwać po kolorowych polach, na których umieszczone są widoczne, czytelne litery. Naklejka przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym, czyli w czasie kiedy uczą się pisać i czytać. Naklejka Krokodyl z cyferkami uprzyjemni i ułatwi tą naukę.

Naklejka Wąż z alfabetem sprawdzi się świetnie zarówno na korytarzu szkolnym, przedszkolnym jak i w świetlicy czy Sali Zabaw. Może w nią zagrać zarówno jedna osoba jak i kilka czy kilkanaście - i to w różnym wieku. Wspólna zabawa ruchowa to nie tylko rozrywka ale i integracja jak też rozwój motoryki.

Naklejka po umieszczeniu na podłodze w zależności od wybranego rozmiaru ma wymiar około 65cm x 200cm lub 95cm x 300cm - w przypadku największego formatu.

Otrzymają ją Państwo na jednym arkuszu lecz w dwóch kawałkach( przy arkuszu 100x100cm) lub trzech kawałkach( w przypadku arkusza 200x100cm)- by w docelowym miejscu złączyć ją w całość.

Nasze naklejki wykonujemy w wielokrotnie przetestowanej technologii – jako nadruk na monomerycznej folii samoprzylepnej, dodatkowo pokryty antypoślizgowym laminatem, co sprawia, że dzieci nie ślizgają się po powierzchni naklejek.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Wąż z alfabetem- naklejka podłogowa

Wąż z alfabetem- naklejka podłogowa

Naklejka podłogowa wąż z alfabetem.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×