Tor Labirynt - zestaw naklejek na podłogę

Dostępne

Nowy produkt

923 Produktów

Wybór koloru87,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Tor Labirynt może być pomocny w czasie terapii zajęciowych dzieci mających trudności w przetwarzaniu sensorycznym – podczas ćwiczeń rozwija się zmysł równowagi.

Zestaw naklejek podłogowych Tor Labirynt składa się z 11 elementów: 2 łapek, 2 stopek, strzałki, napisu „idź po linii” i 5 sztuk linii grubości 4cm i długości 88cm każda. Rozmiar arkusza z naklejkami ma 90x40cm.

Linie te można docinać według własnej koncepcji, aby utworzyć ścieżkę – labirynt, którą dzieci będą pokonywać stopa za stopą.

W zależności od tego, jak szerokim korytarzem dysponujesz – możesz koło siebie nakleić nawet 3-4 tory. Każdy tor może mieć inny kolor i kształt, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości motorycznych dzieci.

 

Jak widać na powyższym zdjęciu – z jednego kompletu można ułożyć tor około 3-4 metrowy, o różnych stopniach trudności, różnych kształtach.

Z czego jest wykonany nasz Tor Labirynt? Naklejki są wycięte z jednobarwnych folii samoprzylepnych w nasyconych, żywych kolorach. Aby były bezpieczne – pokrywamy je dodatkowo laminatem antypoślizgowym o klasie ścieralności R9.

Zestaw może być znakomitym uzupełnieniem do elementów ścieżki Balans.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 2 dni

Opinie

Napisz opinię
Tor Labirynt - zestaw naklejek na podłogę

Tor Labirynt - zestaw naklejek na podłogę

Zestaw naklejek na podłogę - linie tworzące tor do balansowania

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii:

×