You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Podłogowa Tor Wyścigowy

Dostępne

Nowy produkt

999 Produktów

320,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Naklejka w formacie 200x100cm przeznaczona do naklejenia na podłogę w przedszkolu, szkole, świetlicy czy też mieszkaniu, zainspiruje dzieci do ciekawej zabawy ruchowej.

W wyścigi bawiły się całe pokolenia dzieci. Współczesne dzieciaki też kochają ruch, trzeba tylko podsunąć im inspirację. Kolorowa naklejka świetnie sprawdzi się zarówno na korytarzu szkolnym czy przedszkolnym - ale i w świetlicy czy mieszkaniu. Duży format - 200x100cm jest idealny do zabawy dla małych przedszkolaków ale i starszych dzieci a nawet dorosłych!

W wyścigi można bawić się niezależnie od ilości uczestników. To świetna zabawa dla pojedynczego dziecka, jak też całej grupki dzieciaków.

Mega kolorowy wydruk na wysokiej jakości folii samoprzylepnej zabezpieczony jest atestowanym matowym laminatem stałym, monomerycznym PCV - specjalnie zaprojektowanym do zastosowań podłogowych. Powierzchnia laminatu jest antypoślizgowa, odporna na zarysowania. W pomieszczeniach typu centra handlowe (masowy ruch w obuwiu zewnętrznym) - minimalna trwałość laminatu to ok. 6 miesięcy. W pomieszczeniach, gdzie używane jest obuwie miękkie (szkoły, przedszkola, świetlice, mieszkania itp. ) dekoracja będzie służyć nawet kilka lat!

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy4 dni

Opinie

Napisz opinię
Podłogowa Tor Wyścigowy

Podłogowa Tor Wyścigowy

Naklejka Tor Wyścigowy do przedszkola, świetlicy czy też mieszkania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×