Twister - gra podłogowa

Dostępne

Nowy produkt

988 Produktów

382,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zadaniem graczy jest umieszczanie woreczka, kostki bądź innego przedmiotu jak najbliżej środka tarczy. Gra przeznaczona jest dla jednego, lub większej liczby graczy – w zależności od sytuacji dzieci mogą wymyślać nowe reguły gry.

Naklejki w naszej ofercie są wykonane z wytrzymałych i odpornych na ścieranie materiałów. Mogą być wykorzystane w przedszkolach, świetlicach czy mieszkaniach.

Gra wspomaga koncentrację, uczy cierpliwości i rozwija motorykę dużą oraz koordynację oko-ręka. Sumowanie punktów w formie zabawy, jest świetnym sposobem na rozwijanie umiejętności liczenia w pamięci.

Dużym plusem gry jest to, że nie wymaga pozycji siedzącej, która jest nienaturalna i niezdrowa dla kręgosłupa.

Naklejkę tworzy 20 kółek w 4 kolorach, każde kółko o średnicy 27cm, jest wykonana z folii pokrytej laminatem antypoślizgowym. Wybierając produkty z naszej oferty masz pewność, że są bezpieczne i wytrzymałe!

Naklejka może być ciekawym i kolorowym dodatkiem w każdym pomieszczeniu. Zachęca do zabawy i jest świetnym pretekstem do aktywnego i rozwojowego spędzania czasu.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Twister - gra podłogowa

Twister - gra podłogowa

Podłogowa Gra Twister - 20 kółek w 4 kolorach, każde kółko o średnicy 27cm - do przedszkola, świetlicy czy też mieszkania.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×