Części zdania plansza - dłoń na ścianę

Nowy produkt

9999 Produktów

110,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Przedstawiamy kolorowe naklejki z częściami zdania. Zrozumiałe przykłady pomogą uczniom skuteczniej je zapamiętać!

Naklejki pełnią funkcję dekoracyjną, jak również, dzięki ciekawej formie przedstawienia treści, pomagają szybciej zapamiętywać zamieszczone informacje. Istnieje możliwość umieszczenia na naklejce innych, dowolnie wybranych przykładów.

Dużą zaletą naklejek jest możliwość nawet kilkukrotnej zmiany miejsca oraz klejenie bez bąbli -dzięki specjalnej (punktowej) technice nanoszenia kleju.

Szczegóły techniczne:
- Atrament, który został zastosowany przez nas do druku spełnia europejskie normy Certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort (normy odpowiadające za jakość powietrza wewnętrznego). Daje to pewność, że naklejki stosowane w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak szkoły, przedszkola czy szpitale, są bezpieczne.
-Folia zastosowana do naklejek (oraz klej Easy Dot) posiada atest niepalności B1 i M1.

Specjalny klej i technika jego nanoszenia minimalizuje ryzyko złego przyklejenia naklejki, powstania nieestetycznych zagnieceń lub uszkodzenia naklejki i powierzchni ściany. Naklejki bez przeszkód mogą być naklejone nawet na nierównych i porowatych powierzchniach.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2021-05-08
Części zdania - plansza

Specjalny klej, kolorowy druk, doskonała jakość. Naklejki z częściami zdania to skuteczny sposób na utrwalenie wiedzy u dzieci. Polecam zakup wszystkim rodzicom i nauczycielom!

Oceń 
2021-01-21
Plansza naukowa - części zdania

Kolorowe pomoce naukowe świetnie się sprawdzają. Dużym atutem jest wysoka jakość wykonania i certyfikowany druk. Polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Części zdania plansza - dłoń na ścianę

Części zdania plansza - dłoń na ścianę

Naklejka Części zdania do naklejenia na ścianę

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×