Tor do gry w kapsle - ŚLADY ZWIERZĄT

Dostępne

Nowy produkt

991 Produktów

446,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejka podłogowa TOR DO GRY W KAPSLE ze śladami zwierząt

W skład modułu wchodzi 13 kolorowych naklejek z kształtami, z których możesz ułożyć tor do wyścigów - w kapsle, samochodziki.

Tor do gry w kapsle to duży zestaw kolorowych naklejek podłogowych do stworzenia ścieżki o wymiarach około 180x280cm.

Zależnie od ustawienia elementów tor może być dłuższy a węższy albo krótszy a szerszy. Można też połączyć elementy z dwóch lub więcej zestawów tworząc bardzo długi tor - na przykład na cały szkolny korytarz.

Duże i kolorowe elementy toru sprawią, że pomieszczenie będzie bardziej wesołe, zachęcając dzieci do wspólnej zabawy rozwijającej małą motorykę. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w tego rodzaju dynamicznych grach ruchowych. Pokonanie elementów  Toru do gry w kapsle wymaga od dzieci wykazania się uwagą i sprawnością.  Na każdym z elementów umieściliśmy ślady zwierząt w naturalnej wielkości. Dzięki temu przy okazji zabawy dzieci mogą nauczyć się rozpoznawać ślady znanych zwierząt: żaby, zająca, konia, wiewiórki, kaczki, psa, dzika, kury, sarny, jeża, kota.

Zabawa w pokonywanie toru do gry w kapsle jest to znakomity pomysł nie tylko dla dzieci z niespożytą energią, ale tor może służyć też dzieciom z zaburzeniami integracji sensorycznej jako baza moderowanych ćwiczeń stymulujących rozwój małej motoryki. Dzięki temu, że naklejki są umieszczone na stałe, dzieci mogą również w dowolnym momencie same zdecydować o zabawie.

Oprócz walorów edukacyjnych i rozrywkowych przy tworzeniu naszej gry korytarzowej zadbaliśmy też o inne kwestie:

- estetykę: wzory we współczesnym, modnym designie zaprojektowała specjalnie dla nas Pani Natalia. Proste kształty i kolory zaprojektowane zostały w tym samym stylu co ścieżka sensoryczna PRZYRODA, stanowiąc kompozycyjnie jednolitą całość. Dzięki temu umieszczając te dwie gry obok siebie nie trzeba się martwić, że nie będą wyglądały dobrze.

- jakość produktu: kolorowy nadruk w żywych kolorach połączyliśmy z wysokiej jakości folią samoprzylepną i dodatkowo zabezpieczyliśmy atestowanym matowym laminatem stałym, monomerycznym PCV. Dzięki temu powierzchnia jest bezpieczna - antypoślizgowa i odporna na zarysowania, co sprawia, że perfekcyjnie nadaje się do zastosowania na podłogach w szkołach, przedszkolach, świetlicach lub salach zabaw. W pomieszczeniach, w których używane jest miękkie obuwie, naklejka służyć może nawet kilka lat.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tor do gry w kapsle - ŚLADY ZWIERZĄT

Tor do gry w kapsle - ŚLADY ZWIERZĄT

Naklejka podłogowa TOR DO GRY W KAPSLE ze śladami zwierząt. W module 13 kolorowych elementów toru do dowolnego rozmieszczenia.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

×