Ścieżka sensoryczna PRZYRODA - komplet

Dostępne

Nowy produkt

995 Produktów

1 972,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw naklejek podłogowych PRZYRODA.

W jego skład wchodzą moduły: Kwiaty (2 moduły), Krople i Chmurka, Tęcza, Stopki i Łapki, Drewno, Kamienie z Alfabetem, Ślady Słonia, Ślady Żabki, Kot.

Cały zestaw tworzy 87 naklejek na podłogę pogrupowanych w moduły:

To bardzo duży zestaw naklejek podłogowych - możesz stworzyć ścieżkę sensoryczną o długości ponad 20 metrów w linii prostej!

Elementy możesz nakleić na podłogę w pokoju dziecięcym, przedszkolu, świetlicy lub na szkolnym korytarzu rozkładając je w wijącą się dróżkę, którą dzieci będą pokonywać bardzo chętnie. Ścieżka sprawi, że pomieszczenie będzie bardzo kolorowe, zachęcając dzieci do wspólnej, dynamicznej zabawy ruchowej.  Duża ilość elementów ścieżki sensorycznej PRZYRODA wymaga od dzieci sporego wysiłku fizycznego i wykazania się uwagą i sprawnością. Przy planowaniu rozłożenia elementów trzeba wziąć pod uwagę wiek i możliwości motoryczne dzieci, dla których ścieżka będzie przeznaczona. Mniej sprawne, młodsze dzieci muszą mieć naklejki naklejone bliżej siebie, w łatwiejszym układzie niż uczniowie starszych klas.

Zabawa w pokonywanie ścieżki sensorycznej PRZYRODA jest to znakomity pomysł nie tylko dla dzieci z niespożytą energią, ale ścieżka może służyć też dzieciom z zaburzeniami integracji sensorycznej.  Moduły wchodzące w skład ścieżki zostały odpowiednio dobrane pod kątem przydatności jako baza moderowanych ćwiczeń stymulujących rozwój motoryki. Dzięki temu, że naklejki są umieszczone na stałe, dzieci mogą również w dowolnym momencie same zdecydować o zabawie i samodzielnie oswajać się ze zmianami pozycji ciała we właściwym dla siebie tempie.Oprócz walorów edukacyjnych i rozrywkowych przy tworzeniu Ścieżki PRZYRODA zadbaliśmy też o inne kwestie:

- estetykę: bajkowe wzory we współczesnym, modnym designie zaprojektowała specjalnie dla nas Pani Natalia. Proste kształty i kolory nie przytłaczają nadmiarem elementów, które mogłyby rozpraszać dzieci. Poszczególne moduły są zaprojektowane w tym samym stylu, stanowiąc kompozycyjnie jednolitą całość - każdy element pasuje stylistycznie do każdego innego. Dzięki temu w razie potrzeby można mieszać elementy z poszczególnych modułów nie martwiąc się, że nie będą pasować.

- jakość produktu: kolorowy nadruk w żywych kolorach połączyliśmy z wysokiej jakości folią samoprzylepną i dodatkowo zabezpieczyliśmy atestowanym matowym laminatem stałym, monomerycznym PCV. Dzięki temu powierzchnia jest bezpieczna - antypoślizgowa i odporna na zarysowania, co sprawia, że perfekcyjnie nadaje się do zastosowania na podłogach w szkołach, przedszkolach, świetlicach lub salach zabaw. W pomieszczeniach, w których używane jest miękkie obuwie, naklejka służyć może nawet kilka lat.

- cenę:  cena całego zestawu jest mniejsza, niż każdego modułu z osobna. W efekcie w gratisie otrzymujesz moduł KOT. I kilka mniejszych gratisów również ;)

Jeśli teraz cena całego zestawu jest i tak dla Ciebie zbyt duża - każdy z modułów jest dostępny osobno! Możesz  rozłożyć zakup na kilka etapów na miarę swoich możliwości w dłuższym okresie czasu uzupełniając ścieżkę o kolejne elementy.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Ścieżka sensoryczna PRZYRODA - komplet

Ścieżka sensoryczna PRZYRODA - komplet

Duży zestaw naklejek podłogowych PRZYRODA. W skład zestawu wchodzi 10 modułów.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

×