DREWNO - moduł ścieżki sensorycznej

Dostępne

Nowy produkt

992 Produktów

276,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Moduł ścieżki sensorycznej PRZYRODA: DREWNO.

W skład modułu wchodzą 3 naklejki - kłody drewna plus opisy z sugerowanym wykorzystaniem ruchowym:

Naklejki - kłody drewna służą do bezpiecznego trenowania utrzymania równowagi utrudnionego obracaniem się. Opisy "Obróć się dookoła w prawo" i "Obróć się dookoła w lewo" proponują sposób wykorzystania elementów. Zestaw można nakleić również w linii prostej - jeden element za drugim - tworząc ścieżkę o długości ponad 4 metrów.

Naklejki są przeznaczone do naklejenia na podłogi w pokoju dziecięcym, przedszkolu, świetlicy lub na szkolnym korytarzu. Moduł DREWNO  jest jednym z kilku modułów tworzących długą ścieżkę sensoryczną PRZYRODA. Możesz ten moduł zastosować jako odrębną grę lub dołączyć go do innych z tej serii tworząc większą całość.

Duże i kolorowe elementy ścieżki sprawią, że pomieszczenie będzie bardziej wesołe, mobilizujące do zabawy. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w tego rodzaju dynamicznych grach ruchowych. Pokonanie elementów  ścieżki sensorycznej PRZYRODA wymaga od dzieci sporego wysiłku fizycznego i wykazania się uwagą i sprawnością, dlatego planując rozłożenie poszczególnych elementów koniecznie weź pod uwagę wiek i możliwości motoryczne dzieci, dla których przeznaczasz ścieżkę. Mniej sprawnym, młodszym dzieciom naklej naklejki bliżej siebie, tworząc łatwiejszy tor przeszkód niż dla uczniów starszych klas.

Zabawa w pokonywanie ścieżki sensorycznej PRZYRODA jest to znakomity pomysł nie tylko dla dzieci z niespożytą energią, ale ścieżka może służyć też dzieciom z zaburzeniami integracji sensorycznej.  Moduły wchodzące w skład ścieżki zostały odpowiednio dobrane pod kątem przydatności jako baza moderowanych ćwiczeń stymulujących rozwój motoryki. Dzięki temu, że naklejki są umieszczone na stałe, dzieci mogą również w dowolnym momencie same zdecydować o zabawie i samodzielnie oswajać się ze zmianami pozycji ciała we właściwym dla siebie tempie.

Oprócz walorów edukacyjnych i rozrywkowych przy tworzeniu Ścieżki PRZYRODA zadbaliśmy też o inne kwestie:

- estetykę: bajkowe wzory we współczesnym, modnym designie zaprojektowała specjalnie dla nas Pani Natalia. Proste kształty i kolory nie przytłaczają nadmiarem elementów, które mogłyby rozpraszać dzieci. Poszczególne moduły są zaprojektowane w tym samym stylu, stanowiąc kompozycyjnie jednolitą całość - każdy element pasuje stylistycznie do każdego innego. Dzięki temu w razie potrzeby można mieszać elementy z poszczególnych modułów nie martwiąc się, że nie będą pasować.

- jakość produktu: kolorowy nadruk w żywych kolorach połączyliśmy z wysokiej jakości folią samoprzylepną i dodatkowo zabezpieczyliśmy atestowanym matowym laminatem stałym, monomerycznym PCV. Dzięki temu powierzchnia jest bezpieczna - antypoślizgowa i odporna na zarysowania, co sprawia, że perfekcyjnie nadaje się do zastosowania na podłogach w szkołach, przedszkolach, świetlicach lub salach zabaw. W pomieszczeniach, w których używane jest miękkie obuwie, naklejka służyć może nawet kilka lat.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
DREWNO - moduł ścieżki sensorycznej

DREWNO - moduł ścieżki sensorycznej

Moduł ścieżki sensorycznej PRZYRODA. W module 6 elementów - 3 kłody drewna + 3 opisy z sugerowanym wykorzystaniem ruchowym.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

×