Pierwsza pomoc - żółta

Dostępne

Nowy produkt

2000 Produktów

172,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Ten atrakcyjny wizualnie zestaw naklejek na schody w prosty sposób przedstawia najważniejsze zasady udzielania pierwszej pomocy oraz numery telefonów alarmowych.
Komplet zawiera 11 naklejek o wymiarach 120x10 cm.
W naszym sklepie internetowym oferujemy dwie wersje naklejek. Standardowa wykonana jest na wysokiej jakości winylowej folii samoprzylepnej zabezpieczonej płynnym laminatem. Jest ona odporna na zmywanie i dzięki doskonałej przyczepności sprawdzi się doskonale w przypadku większości powierzchni. Do wyjątkowo trudnych miejsc lepiej wybrać wzmocnioną wersję, która oprócz bardziej wytrzymałej folii jest także zabezpieczona twardszym laminatem stałym.
W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie – chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednią dla Twoich potrzeb wersję.
Naklejki umieszcza się na podstopnicach schodów, dzięki czemu ich treść jest doskonale widoczna dla uczniów, którzy po nich wchodzą. Miejsce to ma standardowo wymiary 120 x 13 cm. Zdajemy sobie sprawę, że w każdej szkole schody są inne. Z tego powodu umożliwiamy indywidualne dopasowanie rozmiaru naklejek. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy – akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2018-09-11
Naklejki rewelacyjne.

Naklejki rewelacyjne. Dobrze się trzymają nawet chropowatych schodów. Bardzo ładnie się prezentują i uatrakcyjniają wygląd korytarzy szkolnych. Podobają się uczniom, rodzicom i nauczycielom... Paniom woźnym nieco mniej, bo muszą uważać przy myciu schodów. Fajna sprawa. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy ( zarówno telefoniczny jak i emailowy) Pani udzieliła rad i wszystko wytłumaczyła. Szybka realizacja zamówienia. Polecam firmę i naklejki.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Pierwsza pomoc - żółta

Pierwsza pomoc - żółta

Kolorowe naklejki na schody z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Komplet 11 naklejek na żółtym tle, każda naklejka ma 120x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×