Pola figur

Dostępne

Nowy produkt

19999 Produktów

73,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowe naklejki na schody z podstawowymi figurami i wzorami

W komplecie jest 7 naklejek, 80x10cm każda.

Wprowadź nowoczesny element dekoracyjny na szkolne korytarze i jednocześnie pomóż uczniom zapamiętać wzory matematyczne na pola figur. Naklejki montuje się na podstopnicy schodów (która standardowo ma ok. 13 x 120 cm) dzięki temu są codziennie w zasięgu wzroku ucznia. Wiadomości codziennie utrwalane na długo zostaną w pamięci, dlatego to dobry sposób na naukę np. matematycznych wzorów. W ofercie posiadamy dwie wersje naklejek- standardową, drukowaną na ekonomicznej folii i zabezpieczoną płynnym laminatem oraz wersję wzmocnioną, przeznaczoną do bardziej wymagających powierzchni, dodatkowo zabezpieczoną warstwą folii utwardzaną termicznie.

Jeżeli masz wątpliwości, którą wersję materiału wybrać - skontaktuj się z nami – telefonicznie lub mailowo.

Obie wersje odporne są na mycie i dobrze trzymają się na powierzchniach płaskich oraz na lekko porowatych. Nasze naklejki z pewnością będą pasowały do większości schodów, jeśli jednak ich wymiar nie jest standardowy, możemy wydrukować naklejki w innym rozmiarze, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Prosimy wtedy o kontakt mailowy -akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2021-06-04
Drukowane pola figur

Wybraliśmy naklejki pola figur drukowane na ekonomicznej folii, które mają dodatkowe zabezpieczenie laminatem. Świetne wykonanie, wyglądają rewelacyjnie zamontowane na schodach. Polecam!

Oceń 
2020-12-18
Tablica z wzorami - pola figur

Dobra przyczepność i wyraźne kolory naklejek pola figur. Jestem zadowolona!

Oceń 
2020-11-12
Wzory na pola figur

Naklejki na schody pola figur to strzał w 10! Polecam wszystkie rodzaje. Nadruk jest wyraźny, dlatego bez problemu można odczytać informacje. Czas realizacji bardzo szybki.

Oceń 
2020-07-12
Naklejka pola figur

Świetna jakość wykonania naklejek pola figur! Polecam!

Oceń 
2019-01-28
Witam, jestem bardzo zadowolona z naklejek

Witam, jestem bardzo zadowolona z naklejek, wszystkie już funkcjonują w naszej szkole, bardzo dziękuję i polecam wszystkim TAKIEGO SPRZEDAWCĘ I jego WYROBY, pozdrawiam serdecznie

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Pola figur

Pola figur

Kolorowe naklejki na schody z podstawowymi figurami i wzorami na ich pola. Komplet 7 naklejek, każda naklejka ma 80x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×