You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Objętości brył

Dostępne

Nowy produkt

1969 Produktów

60,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Wzory na objętość podstawowych brył geometrycznych to wiedza, którą powinien posiadać każdy uczeń szkoły podstawowej. Informacje na długo zostają w pamięci, jeśli są codziennie utrwalane – pomagają w tym naklejki na szkolne schody, które montuje się na podstopnicach.

W komplecie jest 7 naklejek, 80x10cm każda.

W standardowych szkołach podstopnica ma średnio 13 x 120 cm, dlatego naklejki z naszej oferty z pewnością będą pasowały do większości schodów. W przypadku niestandardowego wymiaru schodów prosimy o kontakt – możemy wydrukować naklejki w innym rozmiarze. Jesteśmy dostępni pod adresem akatja@akatja.pl.

Wersja standardowa naklejek jest drukowana na folii ekonomicznej, pokrytej płynnym laminatem. Jest odporna na mycie i lekkie uszkodzenia. Wersja wzmocniona jest przeznaczona do trudnych powierzchni. Specjalna folia laminowana jest termicznie laminatem stałym. Obie wersje są odporne na zmywanie, dlatego przez wiele lat mogą być ozdobą szkolnych korytarzy.

Jeżeli masz wątpliwości, która wersja naklejek będzie odpowiednia – odpowiemy na wszystkie pytania mailowo lub telefonicznie.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Objętości brył

Objętości brył

Kolorowe naklejki na schody z podstawowymi bryłami i wzorami na ich objętość. Komplet 7 naklejek, każda naklejka ma 80x10cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×