Algorytm postępowania - pierwsza pomoc

Dostępne

Nowy produkt

19996 Produktów

50,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Ten atrakcyjny wizualnie zestaw naklejek na schody w prosty sposób przedstawia najważniejsze zasady udzielania pierwszej pomocy oraz numery telefonów alarmowych.
Komplet zawiera 4 naklejki o wymiarach 100x10 cm.
W naszym sklepie internetowym oferujemy dwie wersje naklejek. Standardowa wykonana jest na wysokiej jakości winylowej folii samoprzylepnej zabezpieczonej płynnym laminatem. Jest ona odporna na zmywanie i dzięki doskonałej przyczepności sprawdzi się doskonale w przypadku większości powierzchni. Do wyjątkowo trudnych miejsc lepiej wybrać wzmocnioną wersję, która oprócz bardziej wytrzymałej folii jest także zabezpieczona twardszym laminatem stałym.
W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie – chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednią dla Twoich potrzeb wersję.
Naklejki umieszcza się na podstopnicach schodów, dzięki czemu ich treść jest doskonale widoczna dla uczniów, którzy po nich wchodzą. Miejsce to ma standardowo wymiary 120 x 13 cm. Zdajemy sobie sprawę, że w każdej szkole schody są inne. Z tego powodu umożliwiamy indywidualne dopasowanie rozmiaru naklejek. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy – akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Algorytm postępowania - pierwsza pomoc

Algorytm postępowania - pierwsza pomoc

Kolorowe naklejki na schody z zasadami udzielania pierwszej pomocy i telefonami alarmowymi. Komplet 4 naklejek, każda naklejka ma 120x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×