Tabliczka Mnożenia najtrudniejsze działania

Dostępne

Nowy produkt

19996 Produktów

100,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejki na schody to świetny sposób, by uczniowie każdego dnia dowiadywali się czegoś nowego lub utrwalali wiedzę nawet podczas przerw. Trudne działania tabliczki mnożenia przedstawione na 16 naklejkach o wymiarach 50 x 10 cm przyciągają uwagę formą graficzną i żywymi kolorami.
W zależności od potrzeb w naszym sklepie internetowym oferujemy dwie wersje naklejek. Standardowa jest najwyższej jakości wydrukiem wykonanym na samoprzylepnej folii winylowej pokrytej płynnym laminatem. Jest ona odporna na zmywanie i pozwala z powodzeniem zamocować naklejkę na podstopnicach schodów wykonanych z różnorodnych materiałów. Do wyjątkowo trudnych powierzchni polecamy wersję wzmocnioną, która oprócz większej przyczepności została także wyposażona w laminat stały. Zapewnia on dużo większą odporność na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne.
Jeśli nie wiesz, która wersja sprawdzi się lepiej w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami.
Z chęcią pomożemy w dobraniu najlepszego rozwiązania. W przypadku zapotrzebowania na inne niż oferowane wymiary naklejek, również prosimy o kontakt mailowy – akatja@akatja.pl.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka Mnożenia najtrudniejsze działania

Tabliczka Mnożenia najtrudniejsze działania

Kolorowe naklejki na schody z najtrudniejszymi działaniami tabliczki mnożenia. Komplet 16 naklejek, 50x10cm każda.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×