Tabliczka mnożenia na schody - 100 naklejek

Dostępne

Nowy produkt

1988 Produktów

675,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejki na schody z działaniami tabliczki mnożenia od 1 x 1 do 10 x 10 sprawdzą się doskonale we wszelkiego rodzaju placówkach oświatowych, takich jak szkoły, czy świetlice.
Komplet zawiera 100 naklejek o wymiarach 50 x 10 m.

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – czyli na ich pionową część, aby były dobrze widoczne dla osób wchodzących po schodach.

Nasze naklejki na schody drukujemy na sprawdzonych winylowych foliach samoprzylepnych atramentem z atestem i laminujemy laminatem stałym, aby ich powierzchnia była trwała i nie ulegała zarysowaniu czy płowieniu kolorów. Naklejki są odporne na zmywanie standardowymi, łagodnymi środkami myjącymi (nie żrącymi).

Ponieważ nasi Klienci dysponują schodami z bardzo różnych materiałów – od lastrika po gres, płytki, beton, linoleum lub drewno – naklejki są dostępne w dwóch wersjach:

– standardowej – drukowane na sprawdzonej folii serii ekonomicznej, idealnie sprawdzają się na nowoczesnych wykładzinach, gładkich płytkach i lastrikach i większości innych powierzchni.

- wzmocnionej – drukowane na folii z mocnym klejem - przeznaczone do trudnych, powierzchni np. betonowych, niepewnych, mniej równych.

W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możemy przesłać bezpłatne próbki, dzięki którym jest możliwe wybranie optymalnego rozwiązania do konkretnych schodów.

Jeśli potrzebujesz inny niż dostępny tutaj rozmiar naklejek na schody, inne kolory, chcesz dodać/usunąć niektóre treści - prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub tel. 604 532 152. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt tak, aby naklejki idealnie pasowały do Twoich schodów.

Naklejanie naklejek jest proste – wystarczy umyć schody, odtłuścić je preparatem alkoholowym i naklejać. Zapraszamy do naszej instrukcji naklejania: https://akatja.pl/content/16-jak-naklejac-naklejki-na-schody

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2021-01-18
Zestaw naklejek z tabliczką mnożenia

Naklejki na schody tabliczka mnożenia zdecydowanie są warte swojej ceny. Polecam!

Oceń 
2020-12-10
super

To jest po prostu wspaniałe

Oceń 
2020-11-11
Samoprzylepna naklejka z tabliczką mnożenia

Wybraliśmy opcje naklejek na schody z tabliczką mnożenia na wzmocnionej folii. Trwałość i jakość na 100%!

Oceń 
2020-06-11
Naklejki z tabliczką mnożenia

W zestawie aż 100 naklejek na schody z tabliczką mnożenia. Zachęcają do nauki w czasie wchodzenia po schodach, co jest dużym plusem. Zdecydowanie warte zakupu!

Oceń 
2020-05-06
Tabliczka mnożenia

Świetne naklejki na schody z tabliczką mnożenia. Wykonane bardzo dobrze z dodatkowym walorem estetycznym - schody są mega kolorowe! W naszej podstawówce sprawdzają się idealnie. Trwały klej i wytrzymały druk! Polecam zakup!

Oceń 
2018-09-03
Tabliczka Mnożenia

ta tabliczka jest świetna

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Tabliczka mnożenia na schody - 100 naklejek

Tabliczka mnożenia na schody - 100 naklejek

Kolorowe naklejki na schody z działaniami tabliczki mnożenia od 1x1 do 10x10. Komplet 100 naklejek, 50x10cm każda.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×