You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Zasady ucznia - naklejki na schody

Dostępne

Nowy produkt

19990 Produktów

165,00 ZŁ

Uwagi do produktu

W zestawie znajduje się 15 kolorowych naklejek. Każda z nich przedstawia zasadę jakimi powinien kierować się każdy uczeń :)
Oferowane przez nasz sklep internetowy naklejki na schody są odporne na zmywanie i cechują się doskonałą przyczepnością do różnych rodzajów powierzchni. Standardowa wersja drukowana jest na winylowej folii samoprzylepnej i laminowana płynnym laminatem. Dostępna jest także wersja wzmocniona, która sprawdzi się doskonale na powierzchniach trudnych. Swoją wytrzymałość zawdzięcza specjalnej, mocniejszej folii i laminatowi stałemu.
W przypadku problemu z wyborem odpowiedniej wersji skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – z chęcią pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
Naklejki doskonale pasują do umieszczenia ich na podstopnicach schodów. Ich treść jest wtedy widoczna dla uczniów wchodzących po schodach. Jeśli wymiary naszych naklejek nie odpowiadają rozmiarowi schodów, istnieje również możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Prosimy o kontakt mailowy na akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Zasady ucznia - naklejki na schody

Zasady ucznia - naklejki na schody

Kolorowe naklejki na schody z zasadami, którymi powinien kierować się każdy uczeń . Komplet 15 naklejek w rozmiarze 100x10cm.

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×