Jak dbać o mózg

Dostępne

Nowy produkt

19999 Produktów

100,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowe naklejki na schody z zasadami dbania o prawidłowe funkcjonowanie mózgu - 7 ważnych wskazówek, które każdy powinien znać. W komplecie jest 8 naklejek w rozmiarze 100 x 10 cm. Każdą z naklejek montuje się na podstopnicy schodów, tak aby była na wysokości oczu. Naklejki są wydrukowane na samoprzylepnej folii pokrytej płynnym laminatem, przez co są one odporne na zmywanie i dobrze przylegają do schodów. Naklejki na schody mogą być przyklejone do każdej powierzchni – zarówno gładkich, jak i tych wykonanych np. z popularnych w szkołach płytek gresowych.

W naszej ofercie posiadamy również wersję wzmocnioną – drukowaną na innym rodzaju folii i zabezpieczoną laminatem stałym, czyli termicznie wgrzewaną warstwą folii. Obie wersje naklejek są łatwe i szybkie w montażu.

Jeśli nie wiesz, którą wersję materiału wybrać - skontaktuj się z nami - mailowo lub telefonicznie.

Miejsce na schodach ma zwykle powierzchnię o wymiarach 13cm x 120 cm. Nasze naklejki zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do większości standardowych podstopnic. Nasz sklep ma możliwość indywidualnego wydruku naklejek. W przypadku schodów o innych wymiarach, dostosujemy rozmiar naklejki do wymagań klienta. Prosimy o kontakt mailowy - akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2019-01-28
Witam, jestem bardzo zadowolona z naklejek

Witam, jestem bardzo zadowolona z naklejek, wszystkie już funkcjonują w naszej szkole, bardzo dziękuję i polecam wszystkim TAKIEGO SPRZEDAWCĘ I jego WYROBY, pozdrawiam serdecznie

Oceń 
2018-09-11
Naklejki rewelacyjne.

Naklejki rewelacyjne. Dobrze się trzymają nawet chropowatych schodów. Bardzo ładnie się prezentują i uatrakcyjniają wygląd korytarzy szkolnych. Podobają się uczniom, rodzicom i nauczycielom... Paniom woźnym nieco mniej, bo muszą uważać przy myciu schodów. Fajna sprawa. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy ( zarówno telefoniczny jak i emailowy) Pani udzieliła rad i wszystko wytłumaczyła. Szybka realizacja zamówienia. Polecam firmę i naklejki.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Jak dbać o mózg

Jak dbać o mózg

Kolorowe naklejki na schody z zasadami dbania o prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Komplet 8 naklejek, każda naklejka ma 100x10cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×