Części zdania kolorowe na schody

Dostępne

Nowy produkt

1991 Produktów

68,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Każda z naklejek na schody przedstawia jedną z części zdania. Jest to doskonały sposób, by pomóc uczniom w ich zapamiętaniu.
Zestaw składa się z 5 naklejek z poszczególnymi częściami zdania. Każda z nich ma wymiary 100 x 10 cm.

Naklejki przeznaczone są do przyklejania na podstopnice schodów – czyli na ich pionową część, aby były dobrze widoczne dla osób wchodzących po schodach.

Nasze naklejki na schody drukujemy na sprawdzonych winylowych foliach samoprzylepnych atramentem z atestem i laminujemy laminatem stałym, aby ich powierzchnia była trwała i nie ulegała zarysowaniu czy płowieniu kolorów. Naklejki są odporne na zmywanie standardowymi, łagodnymi środkami myjącymi (nie żrącymi).

Ponieważ nasi Klienci dysponują schodami z bardzo różnych materiałów – od lastrika po gres, płytki, beton, linoleum lub drewno – naklejki są dostępne w dwóch wersjach:

– standardowej – drukowane na sprawdzonej folii serii ekonomicznej, idealnie sprawdzają się na nowoczesnych wykładzinach, gładkich płytkach i lastrikach i większości innych powierzchni.

- wzmocnionej – drukowane na folii z mocnym klejem - przeznaczone do trudnych, powierzchni np. betonowych, niepewnych, mniej równych.

W razie wątpliwości, który z materiałów wybrać, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możemy przesłać bezpłatne próbki, dzięki którym jest możliwe wybranie optymalnego rozwiązania do konkretnych schodów.

Jeśli potrzebujesz inny niż dostępny tutaj rozmiar naklejek na schody, inne kolory, chcesz dodać/usunąć niektóre treści - prosimy o kontakt na akatja@akatja.pl lub tel. 604 532 152. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt tak, aby naklejki idealnie pasowały do Twoich schodów.

Naklejanie naklejek jest proste – wystarczy umyć schody, odtłuścić je preparatem alkoholowym i naklejać. Zapraszamy do naszej instrukcji naklejania: https://akatja.pl/content/16-jak-naklejac-naklejki-na-schody

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2021-05-14
Kolorowe naklejki - części zdania

Kolorowe tło i części zdania nadrukowane na naklejkach świetnie sprawdzają się w szkole. Jesteśmy zadowoleni z dokonanego zakupu. Zamierzamy kupić kolejny komplet z wiedzą matematyczną.

Oceń 
2021-01-03
Kolorowe naklejki na schody

Trwałość i wytrzymałość kolorowych naklejek na schody z drukiem części zdań jest satysfakcjonująca. Warto kupić!

Oceń 
2020-09-23
Zestaw naklejek - części zdania

W zestawie 5 naklejek na schody “części zdania”. Wyglądają bardzo solidnie. Polecam!

Oceń 
2020-06-10
Części zdania naklejka na schody

Kolorowe naklejki na schody części zdania to świetna opcja na powtórki z języka polskiego. Uczniowie zadowoleni, druk wyraźny i łatwość montażu zdecydowanie na plus.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Części zdania kolorowe na schody

Części zdania kolorowe na schody

Kolorowe naklejki na schody z częściami zdania. Komplet 5 naklejek, 100x10cm każda.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×