You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Popularne angielskie pytania

Dostępne

Nowy produkt

19999 Produktów

88,00 ZŁ

Uwagi do produktu

W zestawie znajduje się 8 kolorowych naklejek z podstawowymi pytaniami w języku angielskim.
Oferowane przez nasz sklep internetowy naklejki na schody są odporne na zmywanie i cechują się doskonałą przyczepnością do różnych rodzajów powierzchni. Standardowa wersja drukowana jest na winylowej folii samoprzylepnej i laminowana płynnym laminatem. Dostępna jest także wersja wzmocniona, która sprawdzi się doskonale na powierzchniach trudnych. Swoją wytrzymałość zawdzięcza specjalnej, mocniejszej folii i laminatowi stałemu.
W przypadku problemu z wyborem odpowiedniej wersji skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – z chęcią pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
Naklejki doskonale pasują do umieszczenia ich na podstopnicach schodów. Ich treść jest wtedy widoczna dla uczniów wchodzących po schodach. Jeśli wymiary naszych naklejek nie odpowiadają rozmiarowi schodów, istnieje również możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Prosimy o kontakt mailowy na akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Popularne angielskie pytania

Popularne angielskie pytania

Kolorowe naklejki na schody z najpopularniejszymi zapytaniami w języku angielskim. Komplet 8 naklejek, każda naklejka ma 100x10cm.

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×