Pierwiastki chemiczne

Dostępne

Nowy produkt

19992 Produktów

165,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Pierwiastki chemiczne

Kolorowe naklejki na schody z wybranymi pierwiastkami chemicznymi są drukowane na ekonomicznej folii samoprzylepnej, laminowane laminatem płynnym. W komplecie znajdują się 22 naklejki. Każda z nich ma wymiary 50x12 cm. Można wybrać wersję standardową bądź wzmocnioną. Wersja wzmocniona jest drukowana na innej folii, takiej która została przystosowana do bardziej wymagającej powierzchni i laminowanej laminatem stałym. Tego rodzaju naklejkę można umieścić na każdym rodzaju schodów i nie należy obawiać się o to, że ulegnie uszkodzeniu podczas wchodzenia lub schodzenia. Wykazuje dużą odporność na zmywanie. W celu dobrej widoczności, zalecane jest naklejenie tego produktu na podstopnicę schodów. W każdej szkole schody są inne, dlatego w razie potrzeby na życzenie osoby zamawiającej dostosujemy wymiary naklejek.

 

Kolorowe naklejki na schody z wybranymi pierwiastkami chemicznymi.

W komplecie jest 22 naklejek, 50x12cm każda.

 

Jeśli nie wiesz, którą wersję materiału wybrać - skontaktuj się z nami - mailowo lub telefonicznie.


Naklejkę naklejamy na podstopnice schodów - tak aby uczniowie wchodząc po schodach byli w stanie odczytać treści. Miejsce to ma zwykle średnio około 13cm x 120cm wielkości.

Ponieważ w każdej szkole schody są inne, czasem bardzo różne - jeśli zaistnieje taka potrzeba na życzenie dostosujemy wymiary naklejek  do indywidualnych potrzeb. Prosimy wtedy o kontakt mailowy - akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Pierwiastki chemiczne

Pierwiastki chemiczne

Kolorowe naklejki na schody z wybranymi pierwiastkami chemicznymi. Komplet 22 naklejek, każda naklejka ma 50x12cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×