Daty historyczne najważniejsze

Dostępne

Nowy produkt

19999 Produktów

320,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Najważniejsze daty historii Polski od początków państwa do czasów współczesnych w formie kolorowych naklejek. W zestawie znajduje się 30 naklejek.
Wymiary każdej z nich to 100 x 10 cm.
Oferowane przez nasz sklep internetowy naklejki na schody są odporne na zmywanie i cechują się doskonałą przyczepnością do różnych rodzajów powierzchni. Standardowa wersja drukowana jest na winylowej folii samoprzylepnej i laminowana płynnym laminatem. Dostępna jest także wersja wzmocniona, która sprawdzi się doskonale na powierzchniach trudnych. Swoją wytrzymałość zawdzięcza specjalnej, mocniejszej folii i laminatowi stałemu.
W przypadku problemu z wyborem odpowiedniej wersji skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – z chęcią pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
Naklejki doskonale pasują do umieszczenia ich na podstopnicach schodów. Ich treść jest wtedy widoczna dla uczniów wchodzących po schodach. Jeśli wymiary naszych naklejek nie odpowiadają rozmiarowi schodów, istnieje również możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Prosimy o kontakt mailowy na akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Daty historyczne najważniejsze

Daty historyczne najważniejsze

Kolorowe naklejki na schody z datami historycznymi - od początków państwa polskiego po czasy współczesne. Komplet 30 naklejek, każda naklejka ma 100x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×