Naklejki z cyferkami 1-10

Dostępne

Nowy produkt

10000 Produktów

195,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw drukowanych naklejek z cyferkami 1-10. W zestawie jest 10 prostokątnych naklejek, w rozmiarze 25x35cm każda. Na każdej naklejce przedstawiona jest inna cyferka wraz z odpowiednią ilością kolorowych elementów, które pozwalają Dzieciom zobrazować sobie daną ilość.  Dodatkowo pod cyferką jest nazwa danej cyfry - w dwóch językach: polskim i angielskim.

Jeśli potrzebujesz nazwy w innych językach, lub tylko w jednym - jak najbardziej wydrukujemy taki zestaw dla Ciebie

Naklejki są uniwersalne - dobrze przyklejają się na niemal dowolnych gładkich powierzchniach – drzwiach, meblach, ścianach, szkle.

Zostały wydrukowane na białej, matowej folii samoprzylepnej. Cyferki są kolorowe, w pięknych nasyconych barwach, będą pięknie się prezentować nawet oglądane z bardzo bliska.

Każdą naklejkę przykleisz naprawdę łatwo i szybko, a co najważniejsze - bez bąbli, ponieważ zawsze możesz poprawić, jeśli coś się naklei nie tak, jak chcesz!

Nasze naklejki z cyferkami 1-10 możesz spokojnie naklejać w domu a nawet w przedszkolu, żłobku czy przychodni, czyli miejscach użyteczności publicznej, ponieważ do ich druku używajmy atestowanych farb bezpiecznych dla Dzieci.

Co jeszcze wyróżnia nasze naklejki? To, że możesz je kilkakrotnie przeklejać w inne miejsce, nie pozostawiając śladu na ścianie czy meblach!

Ten piękny zestaw naklejek to wspaniała pomoc dydaktyczna dla Przedszkolaków, która pasuje do wielu innych naszych naklejek, dlatego możesz stworzyć jednorodny graficznie zestaw w jednym pomieszczeniu, który będzie wyglądać estetycznie i kolorowo.


Bardziej technicznie :

- Atrament
który używamy do druku naklejek spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia na której drukujemy - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.
W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!


bajki3.jpgInstrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Naklejki z cyferkami 1-10

Naklejki z cyferkami 1-10

Zestaw 10 kolorowych naklejek 25x35cm każda z cyferkami 1-10 do wielokrotnego naklejania

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×