Bajkowe Planety na ścianę

Dostępne

Nowy produkt

40000 Produktów

31,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestawu naklejek ściennych Bajkowe Planety możesz użyć do ozdobienia pustych ścian zarówno przedszkola, szkoły jak i pokoju dziecięcego.

W zestawie są wszystkie planety Układu Słonecznego oraz Słońce i Księżyc uzupełnione o komety, planetoidy bajkowe gwiazdki.

Planety zostały namalowane w pięknych, pogodnych kolorach, ale wraz z charakterystycznymi dla nich cechami znanymi ze zdjęć z teleskopów czy sond kosmicznych. Wszystkie wzory z serii Kosmos pasują do siebie - można stworzyć jednolity zestaw do całego wnętrza zawierający zarówno naklejki ścienne z planetami, gwiazdkami, kosmonautą jak też ścieżkę sensoryczną do skakania czy alfabet w formie gwiazdek. Wszystkie elementy są duże, wyraźne, widoczne na ścianie.

Każdy z elementów naklejki został wycięty osobno po obrysie. Dzięki temu poszczególne elementy z każdego zestawu naklejek ściennych możesz rozmieszczać dowolnie nie tylko na ścianie - ale również na suficie czy meblach.

Naklejki NIE zawierają białego ani bezbarwnego obrysu wokół wzoru, więc będą się idealnie prezentować na każdym kolorze ściany:

bajki1.jpg

Szczegóły techniczne:

- Atrament
zastosowany przez nas do druku naklejek ściennych spełnia rygorystyczne europejskie normy co do jakości powietrza wewnętrznego. Zostało to potwierdzone Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Dzięki temu możesz bezpiecznie i z czystym sumieniem naklejać naklejki w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia na której drukujemy nasze naklejki to folia winylowa z klejem Easy Dot (do kilkukrotnego naklejania). Posiada atest niepalności B1 i M1.
Dzięki unikalnym właściwościom tej folii możesz kilkukrotnie przekleić naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki - co daje Ci możliwość poprawienia ewentualnych błędów przy aplikacji naklejek.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju w postaci punktów - na prawdę możliwe jest klejenie bez bąbli nawet dużych powierzchni!


bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Bajkowe Planety na ścianę

Bajkowe Planety na ścianę

Zestaw naklejek na ścianę Bajkowe Planety do wielokrotnego naklejania

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×