Bajkowy Kosmonauta i Rakieta na ścianę

Dostępne

Nowy produkt

39998 Produktów

28,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw naklejek ściennych Bajkowy Kosmonauta i Rakieta pięknie ozdobi puste ściany pokoju dziecięcego, ale świetnie sprawdzi się też w przedszkolu czy na korytarzu szkolnym.

W zestawie jest piękny bajkowy Kosmonauta i jego Rakieta. Uzupełniliśmy go kolorowymi bajkowymi planetami i gwiazdkami.

Wzory zostały namalowane w pięknych, pogodnych kolorach i pasują do pozostałych naklejek z serii Kosmos - możesz stworzyć jednolity zestaw do całego wnętrza zawierający zarówno naklejki ścienne z planetami, gwiazdkami, kosmonautą jak też ścieżkę sensoryczną do skakania czy alfabet w formie gwiazdek.

Każdy z elementów naklejki wycinamy osobno po obrysie. Dzięki temu wszystkie z elementów z każdego zestawu naklejek ściennych możesz rozmieścić dowolnie nie tylko na ścianie - ale również na suficie czy meblach.

Nasze naklejki NIE zawierają białego ani bezbarwnego obrysu wokół wzoru, dlatego idealnie prezentują się na każdym kolorze ścian:

bajki1.jpg

Szczegóły techniczne:

- Atrament
który stosujemy do druku bajkowych naklejek ściennych spełnia rygorystyczne europejskie normy co do jakości powietrza wewnętrznego. Potwierdza to Certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort. Dzięki temu nasze naklejki możemy z czystym sumieniem polecać do naklejania w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie przebywają dzieci: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia zastosowana do druku naszych naklejek to folia winylowa posiadająca atest niepalności B1 i M1.
Dzięki jej unikalnym właściwościom  możesz kilkakrotnie przeklejać naklejki w inne miejsca bez uszkodzenia zarówno ściany jak i samej naklejki. Daje Ci to możliwość poprawienia ewentualnych błędów przy aplikacji naklejek. Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju w postaci punktów - na prawdę możliwe jest klejenie bez bąbli nawet dużych powierzchni!
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.


bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Bajkowy Kosmonauta i Rakieta na ścianę

Bajkowy Kosmonauta i Rakieta na ścianę

Zestaw naklejek na ścianę Bajkowy Kosmonauta i Rakieta do wielokrotnego naklejania

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×