Gwiazdki z Alfabetem - ścieżka do skakania

Dostępne

Nowy produkt

1000 Produktów

318,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Edukacyjne naklejki podłogowe Gwiazdki z Alfabetem to 24 piękne gwiazdki z kolejnymi literami alfabetu. Mogą być naklejone na podłogę jako samodzielny zestaw lub też być uzupełnieniem zestawu planet. Gwiazdki z Alfabetem idealnie sprawdzą się na szkolnym lub przedszkolnym korytarzu, w świetlicy czy sali zabaw. To piękna ozdoba jak i tor do skakania jednocześnie pomagający w sposób aktywny uczyć się alfabetu. To wspaniałe rozwiązanie dla dzieci mocno aktywnych ruchowo jak też pomysł na rozruszanie mniej skorych do dynamicznych zabaw. 
Dzieci przeskakując z gwiazdki na gwiazdkę powtarzają kolejne litery w sposób dla nich przyjemny i naturalny.

Ścieżką Gwiazdki z Alfabetem możesz zagospodarować minimalnie powierzchnię około 3,7x1,2 metra, ale klejąc elementy dalej od siebie możesz uzyskać ścieżkę kilkumetrową. Przy planowaniu odstępów między gwiazdkami weź pod uwagę wzrost - wiek dzieci, które będą korzystać z zabawy. Młodszym uczniom warto przykleić gwiazdki bliżej siebie niż starszym uczniom.

Bajkowy, kolorowy nadruk połączony z wysokiej jakości folią samoprzylepną, dodatkowo zabezpieczony został atestowanym matowym laminatem stałym, monomerycznym PCV. Powierzchnia Gwiazdek z Alfabetem  jest antypoślizgowa i odporna na zarysowania, dlatego idealnie nadaje się do zastosowania na podłogach w szkołach, przedszkolach, świetlicach lub salach zabaw. Tam, gdzie używane jest miękkie obuwie, naklejka służyć może nawet kilka lat.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Gwiazdki z Alfabetem - ścieżka do skakania

Gwiazdki z Alfabetem - ścieżka do skakania

Zestaw naklejek podłogowych Gwiazdki z Alfabetem - ścieżka do skakania. Alfabet bez polskich znaków - 24 gwiazdki.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×