Podstawowe figury geometryczne

Dostępne

Nowy produkt

10000 Produktów

49,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw drukowanych naklejek z podstawowymi figurami geometrycznymi. W zestawie są cztery kwadratowe naklejki, każda w rozmiarze 30x30cm. Figury: koło, trójkąt, prostokąt i kwadrat są w pięknych nasyconych kolorach.  Dodatkowo pod każdą figurą jest podpis w języku polskim - z nazwą danej figury. Ten piękny zestaw naklejek to wspaniała pomoc dydaktyczna dla Przedszkolaków, dzięki której szybciej opanują rozróżnianie podstawowych kształtów.

Jeśli potrzebujesz nazwy w innych językach - jak najbardziej wydrukujemy taki zestaw dla Ciebie

Naklejki są uniwersalne - dobrze przyklejają się na niemal dowolnych gładkich powierzchniach – drzwiach, meblach, ścianach, szkle.

Nawet jeśli nie masz wprawy, to każdą naklejkę przykleisz naprawdę łatwo i szybko, a co najważniejsze - bez bąbli, ponieważ zawsze możesz poprawić, jeśli coś się naklei nie tak, jak chcesz!

Nasze naklejki z podstawowymi figurami geometrycznymi możesz naklejać w domu a nawet w przedszkolu, żłobku czy przychodni - czyli miejscach użyteczności publicznej, ponieważ do ich druku używajmy atestowanych farb bezpiecznych dla Dzieci.

Co jeszcze wyróżnia nasze naklejki? To, że możesz je kilkakrotnie przeklejać w inne miejsce, nie pozostawiając śladu na ścianie czy meblach!


Bardziej technicznie :

- Atrament
który używamy do druku naklejek spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia na której drukujemy - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.
W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!


bajki3.jpgInstrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Podstawowe figury geometryczne

Podstawowe figury geometryczne

Zestaw 3 kolorowych naklejek 30x30cm każda z podstawowymi figurami geometrycznymi do wielokrotnego naklejania

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×