Podłogowy Kątomierz nr 3 lewy

Dostępne

Nowy produkt

1000 Produktów

326,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejka podłogowa w formie kątomierza, jest przeznaczona do naklejenia przy wejściu do sal lekcyjnych lub świetlic. Otwierane drzwi wyznaczają kąt i są dla uczniów ciekawym wprowadzeniem do tematu geometrii.

W ofercie posiadamy różne wersje kątomierzy – prawy i lewy, który pozwala dopasować je do każdej sali, oraz wzór standardowy – w stonowanych kolorach.

Podłogowy kątomierz jest wydrukowany z wytrzymałej folii pokrytej laminatem, specjalnie zaprojektowanym do zastosowań podłogowych. Naklejka spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jest odporna na ścieranie oraz mycie.

Kątomierz został wydrukowany w żywych kolorach (dodatkowo przedstawiając koło barw) i w dużym formacie 200x100cm. Nie pozostanie niezauważony, stając się nowoczesnym elementem wystroju sali.

Naklejka jest ciekawą propozycją dla nauczycieli do wprowadzenia podstaw geometrii i jednocześnie, atrakcyjną pomocą dla uczniów w wyobrażeniu sobie podstawowych zagadnień. Dzieci bez problemu będą potrafiły zobrazować sobie różnicę między kątem ostrym, prostym i rozwartym!

Dużą zaletą naklejki jest jej prosty i szybki montaż, a jej trwałość zapewnia dobry wygląd przez lata.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Podłogowy Kątomierz nr 3 lewy

Podłogowy Kątomierz nr 3 lewy

Naklejka Podłogowa Kątomierz nr 3 - lewy do naklejenia na podłogę w  szkole, świetlicy - przy drzwiach wejściowych do pomieszczenia

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×