Zasady bezpieczeństwa

Dostępne

Nowy produkt

20000 Produktów

78,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Znajomość zasad bezpiecznego poruszania się po schodach przyda się zarówno młodszym, jak i starszym uczniom.

W komplecie jest 6 naklejek w rozmiarze 100 x 10cm

Naklejki są drukowane na folii samoprzylepnej. Dobrze trzymają się każdej powierzchni – nasi klienci montują je z powodzeniem na wszystkich rodzajach schodów, nie tylko tych z nowoczesnych wykładzin, ale też na powierzchniach o bardziej wymagającej fakturze. Druga wersja naklejek – wzmocniona – to inny rodzaj folii, utwardzonej termicznie stałym laminatem. Jest przeznaczona na porowate i nierówne powierzchnie.

Jeżeli nie wiesz, która wersja lepiej sprawdzi się w Twojej szkole, chętnie pomożemy w wyborze - mailowo lub telefonicznie.

Naklejkę należy zamontować na podstopnicy schodów - tak aby uczniowie mieli tekst na wysokości oczu. Miejsce to ma zwykle średnio około 13 x 120 cm wielkości, dlatego naklejki sprawdzą się w większości przypadków. W sytuacji, gdy schody mają niestandardowy wymiar, jesteśmy gotowi realizować zamówienia indywidualne. W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Zasady bezpieczeństwa

Zasady bezpieczeństwa

Kolorowe naklejki na schody z zasadami bezpiecznego poruszania się po schodach. Komplet 6 naklejek, każda naklejka ma 100x10cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×