You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Zasady bezpieczeństwa

Dostępne

Nowy produkt

1922 Produktów

66,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Znajomość zasad bezpiecznego poruszania się po schodach przyda się zarówno młodszym, jak i starszym uczniom.

W komplecie jest 6 naklejek w rozmiarze 100 x 10cm

Naklejki są drukowane na folii samoprzylepnej. Dobrze trzymają się każdej powierzchni – nasi klienci montują je z powodzeniem na wszystkich rodzajach schodów, nie tylko tych z nowoczesnych wykładzin, ale też na powierzchniach o bardziej wymagającej fakturze. Druga wersja naklejek – wzmocniona – to inny rodzaj folii, utwardzonej termicznie stałym laminatem. Jest przeznaczona na porowate i nierówne powierzchnie.

Jeżeli nie wiesz, która wersja lepiej sprawdzi się w Twojej szkole, chętnie pomożemy w wyborze - mailowo lub telefonicznie.

Naklejkę należy zamontować na podstopnicy schodów - tak aby uczniowie mieli tekst na wysokości oczu. Miejsce to ma zwykle średnio około 13 x 120 cm wielkości, dlatego naklejki sprawdzą się w większości przypadków. W sytuacji, gdy schody mają niestandardowy wymiar, jesteśmy gotowi realizować zamówienia indywidualne. W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Zasady bezpieczeństwa

Zasady bezpieczeństwa

Kolorowe naklejki na schody z zasadami bezpiecznego poruszania się po schodach. Komplet 6 naklejek, każda naklejka ma 100x10cm.

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×