Naklejki z misiami dla dzieci. Misie, miśki, szablony z misiami – Akatja

Jest 15 produktów.

Seria naklejek z sylwetkami bajkowych, słodkich miśków. Barwne, kolorowe, bardzo milutkie postacie misiów ozdobią pokój Twego dziecka. Naklejka z misiem umieszczona nad łóżeczkiem będzie umilać czas dziecku a pokój stanie się jeszcze piękniejszy dzięki słodkiemu pluszakowi. Naklejenie nawet wielkiego misia na ścianie jest bardzo proste a efekt oszałamiający.

Seria naklejek z sylwetkami bajkowych, słodkich miśków.  Czytaj więcej

Seria naklejek z sylwetkami bajkowych, słodkich miśków. Barwne, kolorowe, bardzo milutkie postacie misiów ozdobią pokój Twego dziecka. Naklejka z misiem umieszczona nad łóżeczkiem będzie umilać czas dziecku a pokój stanie się jeszcze piękniejszy dzięki słodkiemu pluszakowi. Naklejenie nawet wielkiego misia na ścianie jest bardzo proste a efekt oszałamiający.

Pokazywanie 1 - 15 z 15 produktów

Pokój dziecięcy to bardzo ważne miejsce, w którym dziecko odkrywa świat, rozwija swoją motorykę i fantazję. Specjaliści są zgodni co do tego, że powinna być to przestrzeń kolorowa, pobudzająca wyobraźnię i chęć do nauki i zabawy. Jednym z najciekawszych sposobów jest instalacja naklejki na ścianę. W grafikach dla dzieci dominują misie, które kochają zarówno przedszkolaki, jak i starsza młodzież. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, jakie przygotowaliśmy dla małych odkrywców w sklepie Akatja.

Słodkie misie na ścianę do dziecięcego pokoju

Chyba każdy rodzic przyzna nam rację, że dziecięcy pokój jest magiczny. Jest to bardzo ważne miejsce w życiu małego człowieka. To tu czuje się ono bezpiecznie, może rozwijać swoją wyobraźnię, swoje pasje i zainteresowania. To tu mama i tata czytają interesujące książki o słodkich misiach, walecznych rycerzach i wielkiej miłości. Naklejka na ścianę miś to nie tylko świetny element dekoracyjny pokoju, ale również przyjazna grafika, która będzie towarzyszyć dziecku przez długie lata i wszystkie etapy rozwoju. Bajkowego misia możesz zainstalować w jednym głównym miejscu lub zaplanować obecność kilku misiów. Jesteśmy przekonani, że nasze misie zdobędą uznanie zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek.

Kolorowy miś specjalnie dla Twojego dziecka

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każde dziecko jest wyjątkowe. Tak samo wyjątkowe są dziecięce pokoje. Z tego też względu każdy model dostępny w naszym sklepie możesz spersonalizować według własnych oczekiwań. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy aż 26 kolorów i kilka rozmiarów. Dzięki temu naklejki na ścianę miś będą prezentowały się zjawiskowo. Co więcej, możesz skorzystać z farby, jaką używaliście do malowania pokoju. Wystarczy, że zamówisz szablon z wybraną grafiką i naniesiesz wzór na wybrane miejsce. To nie koniec, naklejki i szablony mogą pięknie błyszczeć! W naszym sklepie masz możliwość zamówienia cyrkonii, które sprawią, że dziecięca przestrzeń będzie jeszcze bardziej fascynująca.

Jakie naklejki znajdziesz jeszcze w ofercie naszego sklepu?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był ciekawy zarówno dla najmłodszych, jak i dla młodzieży oraz osób dorosłych. Dostępne w naszym sklepie naklejki na ścianę to nie tylko misie, ale również kotki, wróżki, elfy, grafiki nawiązujące do piłki nożnej czy wzory z imieniem dziecka. Młodzież z pewnością zainteresuje się wzorami geometrycznymi, dmuchawcami i kwiatami hibiskusa, a najbardziej wymagający klienci z pewnością zainteresują się naklejkami ludowymi, patriotycznymi oraz motywacyjnymi napisami i cytatami. Nasze naklejki, szablony i tablice dedykowane są także przedsiębiorcom. Proponujemy uniwersalne tablice informacyjne i ostrzegawcze, które sprawdzą się w każdym wnętrzu oraz produkty przeznaczone dla konkretnych branż, np. salonu fryzjerskiego, przedszkola, sali zabaw czy siłowni. Na każdym etapie zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym pomocnym zespołem.

×