Podłogowy Kątomierz nr 2 prawy

Dostępne

Nowy produkt

999 Produktów

326,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejka podłogowa z grafiką kątomierza to ciekawy motyw, którym można ozdobić szkolne wnętrza. Umieszczając ją przy wejściu do sali, otwierane drzwi wyznaczają kąt.

W ofercie znajdują się dwie wersje naklejek – opcjonalnie, w sprzedaży posiadamy również naklejkę z odwróconym wzorem (kątomierz lewy). Dwie wersje pozwalają dopasować naklejki do każdej sali, tak aby otwierane drzwi poprawnie wyznaczały kąt.

Naklejka w formacie 200x100cm jest dobrze widoczna i pozwoli dzieciom praktycznie wyobrazić sobie czym jest kąt, a także poznać różnice między kątem ostrym, prostym i rozwartym.

Grafika podłogowa zachęca uczniów do tematu geometrii, a nauczycielom pomaga we wprowadzaniu podstaw tego tematu. Dodatkowym plusem są stonowane kolory, które nie są przytłaczające i nie rozpraszają uczniów.

Naklejki z naszej oferty spełniają wysokie wymogi jakości - odpowiedni impregnat zapewnia im trwałość przez wiele lat. Drukowane są na wytrzymałej folii i dodatkowo zabezpieczone specjalnym, antypoślizgowym laminatem.

Kątomierz podłogowy to wyjątkowy dodatek do sal lekcyjnych lub świetlic szkolnych. Naklejka spełnia normy bezpieczeństwa, a co najważniejsze, jej montaż jest łatwy i szybki.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Oceń 
2019-01-28
Jesteśmy zadowoleni z zakupów.

Jesteśmy zadowoleni z zakupów.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Podłogowy Kątomierz nr 2 prawy

Podłogowy Kątomierz nr 2 prawy

Naklejka Podłogowa Kątomierz nr 2 - prawy do naklejenia na podłogę w  szkole, świetlicy - przy drzwiach wejściowych do pomieszczenia

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×