Meine Körperteile

Dostępne

Nowy produkt

40000 Produktów

21,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Nauka może być przyjemna

Pomoce naukowe w formie naklejek ściennych to nie tylko ciekawy sposób na przedstawienie uczniom niezbędnych informacji. To także oszczędność miejsca w sali lekcyjnej oraz element dekoracyjny, który ożywi nawet najnudniejszą ścianę. W naszej ofercie znajdziesz aż 4 wersje rozmiarowe naklejki prezentującej części ciała w języku niemieckim. Atrakcyjna i czytelna forma umożliwia wykorzystywanie produktu w zajęciach z dziećmi w różnym wieku, także tymi najmłodszymi, które dopiero co nauczyły się czytać. Specjalna folia użyta do produkcji pomocy naukowych umożliwia ich kilkukrotne przeklejenie z miejsca na miejsce. Zapobiega ona także zagnieceniom, nierównościom oraz niepożądanym pęcherzykom powietrza, które mogłyby dostać się pod powierzchnię naklejki. Atesty niepalności B1 oraz M1 pozwalają z kolei na bezpieczne użytkowanie zarówno w placówkach oświatowych jak i w domu. Grafika odporna jest na wilgoć oraz ścieranie. Można ją także czyścić z pomocą miękkiej ściereczki bez użycia detergentów.

 

Meine Körperteile w postaci naklejki ściennej pomoże uczniom w obrazowy i skuteczny sposób zapamiętać niemieckie nazwy poszczególnych części ciała.

Opis naklejki:

Duży, wyraźny wydruk jest czytelny oraz przejrzysty dla ucznia.
Naklejka jest nie tylko pomocą dydaktyczną ale również ozdobą sali lekcyjnej.
Możesz nakleić ją także w domu - na ścianie, drzwiach, szafce w pokoju dziecka.
Największą zaletą naklejki jest możliwość kilkukrotnego przeklejenia jej w inne miejsce w dowolnie wybranym momencie.
Materiał z której jest stworzona zapobiega powstaniu zagnieceń, nierówności czy nieestetycznych bąbli przy klejeniu


Szczegóły techniczne :

- Atrament
stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia zastosowana do naklejek - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.
W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!

bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Meine Körperteile

Meine Körperteile

Naklejka na ścianę Meine Körperteile do wielokrotnego naklejania

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×