Meine Körperteile - plansza z zawieszką

Nowy produkt

1000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Meine Körperteile - plansza z zawieszką

Pierwsze lekcje języka obcego mogą być dla dzieci nie lada wyzwaniem! Istnieją jednak sposoby, aby urozmaicić zajęcia i ułatwić maluchom przyswajanie wiedzy. W tym celu doskonale sprawdzi się plansza z zawieszką Meine Körperteile zawierająca niemieckie słówka z częściami ciała przedstawione za pomocą grafiki. Idealnie nadaje się jako pomoc dydaktyczna w szkolnej sali lub w przedszkolu. Wystarczy umieścić plakat w widocznym miejscu, aby ułatwić dzieciom utrwalanie słówek oraz uczenie się ich pisowni. Można także z ich pomocą przeprowadzić lekcję w formie zabawy. Ze względu na kolorową oprawę graficzną stworzą w każdej klasie wyjątkową atmosferę. Pod niemieckimi nazwami znajdują się dodatkowo tłumaczenia słówek na język polski. Plansza edukacyjna wykonana jest wydrukiem ekologicznym zgodnego z europejskimi normami i certyfikatem Eurofins dotyczącym bezpieczeństwa w zamkniętych pomieszczeniach. Oprawiono ją w metalowe listwy na górze i dole oraz wyposażono w zawieszkę ułatwiającą montaż na ścianie lub tablicy korkowej.

 

Kolorowa plansza "Meine Körperteile" 50x65cm z zawieszką z częściami ciała w języku niemieckim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą części ciała człowieka. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Meine Körperteile - plansza z zawieszką

Meine Körperteile - plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Części ciała w języku niemieckim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×