Podłogowy Kątomierz Lewy

Dostępne

Nowy produkt

993 Produktów

Wybór koloru351,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejka podłogowa z grafiką kątomierza to ciekawy motyw, którym można ozdobić szkolne wnętrza.

Umieszczając ją przy wejściu do sali, otwierane drzwi wyznaczają kąt. Świetnie sprawdzi się w salach lekcyjnych, salach geograficznych lub językowych, korytarzach szkolnych, świetlicach, salach przedszkolnych, a także w domu, np. w pokoju dziecka lub nastolatka.

Duży format 200 x 100 cm zapewnia przejrzystość nadruku i czytelne napisy. Ładnie się prezentuje, dzięki czemu może pełnić funkcję nie tylko edukacyjną, ale również ozdobną.

W ofercie znajdują się dwie wersje naklejek – opcjonalnie, w sprzedaży posiadamy również naklejkę z odwróconym wzorem (kątomierz prawy). Dwie wersje pozwalają dopasować naklejki do każdej sali, tak aby otwierane drzwi poprawnie wyznaczały kąt.

Naklejka w formacie 200x100cm jest dobrze widoczna i pozwoli dzieciom praktycznie wyobrazić sobie czym jest kąt, a także poznać różnice między kątem ostrym, prostym i rozwartym.

Naklejka może być wykonana w jednym z 26 kolorów- z pewnością dopasujesz idealny odcień do swojego wnętrza.

Wybierając kolor naklejki- wybierają Państwo kolor napisów i linii (wszystkiego tego co poniżej jest czarnego koloru) pomiędzy liniami nie ma tła- czyli będzie prześwitywała powierzchnia na jakiej zostanie umieszczona naklejka.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 2 dni

Opinie

Napisz opinię
Podłogowy Kątomierz Lewy

Podłogowy Kątomierz Lewy

Podłogowy Kątomierz- naklejka antypoślizgowa

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×