Polityczna Mapa Świata

Nowy produkt

9999 Produktów

286,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejka ścienna z Polityczną Mapą Świata w formacie 200x130cm to bardzo praktyczna dekoracja w sali lekcyjnej czy na korytarzu szkolnym. Równie dobrze będzie prezentować się w pokoju młodzieżowym inspirując do spełniania marzeń podróżniczych. Na mapie zaznaczone są wszystkie kraje świata wraz ze stolicami. Zaznaczone są też największe rzeki, jeziora oraz oczywiście morza, zatoki i oceany. Przyjemne dla oka, zróżnicowane kolory, delikatne cieniowanie pozwalające na odróżnienie gór, sprawiają, że mapa jest atrakcyjna wizualnie. Całości dopełniają oficjalne flagi wszystkich państw.

Duży rozmiar mapy sprawia, że są widoczne nawet najmniejsze państwa - Andora, Liechtenstein, Monako, Watykan.


Zadbaliśmy również o odpowiedni materiał naklejki - nadruk atestowanymi farbami wykonujemy na folii Easy Dot do wielokrotnego naklejania, co pozwala w razie potrzeby na kilkukrotne naklejanie mapy w inne miejsce. Szczególnie przydaje się to podczas klejenia, ponieważ możliwość odklejenia i ponownego przyklejenia bez uszkodzenia mapy minimalizuje ryzyko powstania zagnieceń, nieestetycznych bąbli i nierówności.

Szczegóły techniczne :
- Atrament wykorzystany do druku spełnia europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdza Certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort.
- Folia z której wykonane zostały naklejki - razem z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.

Wybierając naszą ofertę masz pewność, że naklejki mogą być używane w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak szkoły, przedszkola lub szpitale.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Polityczna Mapa Świata

Polityczna Mapa Świata

Naklejka Polityczna Mapa Świata 200x130cm z państwami, stolicami i flagami do naklejenia na ścianę

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×