Части тела

Dostępne

Nowy produkt

40000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Istotna treść w przystępnej formie

Части тела w postaci naklejki ściennej pomoże uczniom w obrazowy i skuteczny sposób zapamiętać w języku rosyjskim nazwy poszczególnych części ciała.

Opis naklejki:

Naklejki edukacyjne to doskonały sposób, by w kilku krokach przemienić ściany sali lekcyjnej lub pokoju dziecięcego w wysokiej jakości źródła wiedzy. Obrazkowy sposób prezentacji tematu pozwala na skuteczne zapamiętywanie informacji, a dodatkowo stanowi ciekawy element dekoracyjny. Aby każda naklejka mogła spełniać swoją funkcję w jak najlepszy sposób wyposażyliśmy je w klej nakładany specjalną, punktową techniką. Dzięki temu nałożenie jej na ścianę jest niezwykle proste i wolne od niechcianych pęcherzyków powietrza pojawiających się pod powierzchnią naklejki. Dla większej wygody możliwe jest także kilkukrotne jej przeklejenie w inne miejsce. Jest to szczególnie ważne w szkołach i innych placówkach oświatowych, gdzie aranżacja sal jest często zmieniana i dostosowywana do aktualnych potrzeb. Grafika naklejek jest odporna na ścieranie, wilgoć oraz zmywanie za pomocą ściereczki.


Szczegóły techniczne :

 
Wydruk ekologiczny z Europejskim certyfikatem Eurofins (możliwość używania wydruków w pomieszczeniach zamkniętych: szpitale, szkoły, miejsca użyteczności publicznej)
Grafika odporna jest na ścieranie, wilgoć oraz zmywanie - delikatne - przy pomocy miękkiej ściereczki.
Zalecamy  nie używać detergentów na bazie alkoholu, wybielaczy czy produktów ropopochodnych.

Folia zastosowana do naklejek - z klejem Easy Dot:

    Posiada atest niepalności B1 i M1.
    W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki
    Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
    Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!


bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Части тела

Части тела

Naklejka na ścianę Части тела do wielokrotnego naklejania

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×