Части тела - plansza z zawieszką

Nowy produkt

999 Produktów

20,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Plansza edukacyjna “Части тела” w języku rosyjskim, czyli jak nauczyć dziecko części ludzkiego ciała w obcym języku

Nauka języków obcych bardzo wielu z nas stwarza ogromne trudności. Nie dziwi więc fakt, że z każdym mijanym rokiem coraz większy nacisk kładzie się na dzieci, które przecież w najmłodszych latach szkolnych najlepiej chłoną wiedzę. Istnieje bardzo wiele sposobów nauki, lecz dla takich maluchów bez wątpienia najlepszym jest nauka poprzez zabawę. Przedstawiona plansza należy do jednej z tych, na które dzieci lubią zwracać uwagę - jest kolorowa, posiada zabawna postać i przede wszystkim - “dziwne znaczki”. Rosyjski jest jednym z najdziwniejszych dla polskich maluchów języków jeśli chodzi o naukę, dlatego tego rodzaju plansza może okazać się strzałem w dziesiątką do jego nauki. Powieś taką tablicę w klasie lub we własnym domu, a zdziwisz się, jak łatwo dzieci mogą nauczyć się podstaw!

 

Kolorowa plansza "Части тела" 50x65cm z zawieszką z częściami ciała w języku rosyjskim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą części ciała człowieka. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Части тела - plansza z zawieszką

Части тела - plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Części ciała w języku rosyjskim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×