Polska - Mapa Administracyjna

Nowy produkt

10000 Produktów

110,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejka ścienna Polska -Mapa Administracyjna w formacie 100x110cm to bardzo praktyczna dekoracja, którą można nakleić zarówno w sali lekcyjnej jak i na korytarzu szkolnym. Równie dobrze będzie prezentować się w pokoju młodzieżowym młodego człowieka. Na mapie Polski z wyszczególnionymi województwami, miastami wojewódzkimi i zarysami powiatów zaznaczone są wszystkie oficjalne herby województw naszego kraju.  Taka mapa może posłużyć jako pomoc dydaktyczna na lekcjach geografii ale przyjemne dla oka, zróżnicowane kolory, z delikatnym cieniowaniem sprawiają, że mapa jest atrakcyjna wizualnie - co czyni ją atrakcyjną dekoracją klasy lekcyjnej. Natomiast mapa umieszczona na korytarzu szkolnym pozwoli Uczniom na samodzielne odszukiwanie herbów i utrwalanie wiadomości w dogodnym dla nich czasie.
Mapa może być przydatna na lekcjach utrwalających wiedzę o miastach i województwach.
Zadbaliśmy również o odpowiedni materiał naklejki - nadruk atestowanymi farbami wykonujemy na folii Easy Dot do wielokrotnego naklejania, co pozwala w razie potrzeby na kilkukrotne naklejanie mapy w inne miejsce. Szczególnie przydaje się to podczas klejenia, ponieważ możliwość odklejenia i ponownego przyklejenia bez uszkodzenia mapy minimalizuje ryzyko powstania zagnieceń, nieestetycznych bąbli i nierówności.

Szczegóły techniczne :
- Atrament wykorzystany do druku spełnia europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdza Certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort.
- Folia z której wykonane zostały naklejki - razem z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.

Wybierając naszą ofertę masz pewność, że naklejki mogą być używane w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak szkoły, przedszkola lub szpitale.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Polska - Mapa Administracyjna

Polska - Mapa Administracyjna

Naklejka Polska - Mapa Administracyjna 100x110cm z podziałem na województwa i zaznaczonymi herbami

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×