Polska - Mapa Fizyczna

Nowy produkt

9998 Produktów

148,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Naklejka ścienna Polska - Mapa Fizyczna 120x130cm to bardzo piękna dekoracja, a jednocześnie praktyczna pomoc dydaktyczna. Naklejkę można nakleić zarówno w sali lekcyjnej jak i na korytarzu szkolnymale równie dobrze będzie prezentować się na ścianie w pokoju młodzieżowym.  Mapa dzięki przyjemnemu, choć klasycznemu zestawowi kolorów jest atrakcyjna wizualnie - co czyni ją atrakcyjną dekoracją wszystkich pomieszczeń. Mapa umieszczona na korytarzu szkolnym pozwoli Uczniom na samodzielne odszukiwanie miejscowości, rzek, gór, jezior, nizin i wyżyn, co ułatwi utrwalanie wiadomości w dogodnym dla nich czasie.


Zadbaliśmy również o odpowiedni materiał naklejki - nadruk atestowanymi farbami wykonujemy na folii Easy Dot do wielokrotnego naklejania, co pozwala w razie potrzeby na kilkukrotne naklejanie mapy w inne miejsce. Szczególnie przydaje się to podczas klejenia, ponieważ możliwość odklejenia i ponownego przyklejenia bez uszkodzenia mapy minimalizuje ryzyko powstania zagnieceń, nieestetycznych bąbli i nierówności.

Szczegóły techniczne :
- Atrament wykorzystany do druku spełnia europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdza Certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort.
- Folia z której wykonane zostały naklejki - razem z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.

Wybierając naszą ofertę masz pewność, że naklejki mogą być używane w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak szkoły, przedszkola lub szpitale.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Polska - Mapa Fizyczna

Polska - Mapa Fizyczna

Naklejka Polska - Mapa Fizyczna 120x130cm w skali 1:600 000

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×