You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Polska - Parki Narodowe

Nowy produkt

998 Produktów

100,00 ZŁ

132,00 ZŁ z podatkiem

-32,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Naklejka ścienna Polska -Parki Narodowe w formacie 100x110cm to bardzo praktyczna dekoracja, którą można nakleić zarówno w sali lekcyjnej jak i na korytarzu szkolnym. Równie dobrze będzie prezentować się w pokoju młodzieżowym młodego entuzjasty przyrody. Na mapie Polski z wyszczególnionymi województwami, miastami wojewódzkimi i zarysami powiatów zaznaczone są wszystkie oficjalne Parki Narodowe naszego kraju.  Taka mapa może posłużyć jako pomoc dydaktyczna na lekcjach geografii ale przyjemne dla oka, zróżnicowane kolory, z delikatnym cieniowaniem sprawiają, że mapa jest atrakcyjna wizualnie - co czyni ją atrakcyjną dekoracją klasy lekcyjnej. Natomiast mapa umieszczona na korytarzu szkolnym pozwoli Uczniom na samodzielne odszukiwanie Parków i utrwalanie wiadomości w dogodnym dla nich czasie.
Mapa może być przydatna na lekcjach utrwalających wiedzę o Parkach Narodowych Polski ale także podział na województwa, miasta wojewódzkie a także można na niej odszukać poszczególne powiaty.


Zadbaliśmy również o odpowiedni materiał naklejki - nadruk atestowanymi farbami wykonujemy na folii Easy Dot do wielokrotnego naklejania, co pozwala w razie potrzeby na kilkukrotne naklejanie mapy w inne miejsce. Szczególnie przydaje się to podczas klejenia, ponieważ możliwość odklejenia i ponownego przyklejenia bez uszkodzenia mapy minimalizuje ryzyko powstania zagnieceń, nieestetycznych bąbli i nierówności.

Szczegóły techniczne :
- Atrament wykorzystany do druku spełnia europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdza Certyfikat Eurofins Indoor Air Comfort.
- Folia z której wykonane zostały naklejki - razem z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.

Wybierając naszą ofertę masz pewność, że naklejki mogą być używane w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak szkoły, przedszkola lub szpitale.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Polska - Parki Narodowe

Polska - Parki Narodowe

Naklejka Polska - Parki Narodowe 100x110cm z podziałem na województwa i z zarysami powiatów

Akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×